କମ୍ ବାଲାନ୍ସ ଯୋଗୁଁ ଯଦି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ଫେଲ୍ ହୁଏ ତେବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏତେ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୧୨: ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ସମ୍ପର୍କିତ କିଛି ନିୟମରେ ଆଜିଠୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଛି ।  ଏହି ନୂଆ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଯଦି କୌଣସି ଗ୍ରାହକ ନନ୍ ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମରୁ ପଇସା ବାହାର କରେ ଏବଂ ଏହି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କମ୍ ବାଲାନ୍ସ ଯୋଗୁଁ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ୨୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମେସେଜ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୀମାରୁ ଅଧିକ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ଉପରେ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଚାର୍ଜ
ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଏଟିଏମରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଏଟିଏମ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ସୁବିଧା ଦେଇନଥାନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଏକ ମାସରେ ସର୍ବାଧିକ ୫ ଏଟିଏମ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ସୀମାରୁ ଅଧିକ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କଲେ ୨୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ୍ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ପ୍ରାୟ ସବୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରତି ମାସରେ କିଛି ଫ୍ରି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କରିବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫ୍ରି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ସୀମା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ ନେଇ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ମନ୍ତବ୍ୟ, ଶିଶୁ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଉ

ଏଣିକି ପୋଷ୍ଟମ୍ୟାନ୍ ଓ ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକ ସେବକ ବିକ୍ରି କରିବେ ଇନସ୍ୟୁରାନ୍ସ ପଲିସି, ଗାଇଡଲାଇନ୍ ଜାରି

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ନେବାକୁ ମନାକଲେ ପରିବାର ଲୋକ, ପୋଲିସ କରିପାରେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର

ପିସ୍ତଲ ଛଡାଇ…ଫାୟରିଂ କଲେ… ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଘଟଣାକ୍ରମ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ କମିଶନର