ବିଷ ଓଗାଳିଲେ ପାକ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ: ଯୁଦ୍ଧ ହେଲେ ମନ୍ଦିରରେ ଘଣ୍ଟି ବାଜିବନି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୯।୨: ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ୫ ଦିନ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଭାରତକୁ ପ୍ରମାଣ ମାଗିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତକୁ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି।   ପାକିସ୍ତାନର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଶେଖ୍ ରଶିଦ୍ ଅହମ୍ମଦ କହିଛନ୍ତି ୨୦ କୋଟି ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଇମ୍ରାନ ଏହି ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ଭାରତ ଶାନ୍ତିର କଥା କହୁଛି ତେବେ ଶାନ୍ତିର କଥା ହେବୁ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଯୁଦ୍ଧର କଥା କହିବ ତେବେ ନିହାତି ଯୁଦ୍ଧ ହେବ। ଏହାପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଇମ୍ରାନ ଖାନ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ଚୁଡି ପିନ୍ଧିକି ବସିନି। ଆମ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ଆମର ଜୀବନ ଏବଂ ଆମର ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ। ଯଦି କେହି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖିବ ଆମେ ତାର ଆଖି ବାହାର କରିଦେବୁ। ସେଠାର ମାଟିରେ ଘାସ ଉଠିବନି କି ମନ୍ଦିରରେ ଘଣ୍ଟି ବାଜିବନି। ପାକିସ୍ତାନ ମୁସଲମାନଙ୍କ କିଲା ଯାହା ଆଡକୁ ସାରା ବିଶ୍ବର ମୁସଲମାନଙ୍କ ନଜର ରହିଛି।

source: https://tribune.com.

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଇମ୍ରାନ ଭାରତର ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିବା ସହ ନିଜ   ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି  ଭାରତ କିଛି ପ୍ରମାଣ ନଥାଇ ଏହି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଦାୟୀ କରୁଛି। ଏଭଳି କରି ଭାରତ ନିଜର ପୁରୁଣା କଥାର ରାଗ ସୁଝାଉଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଆକ୍ରମଣ ପଛରେ ପାକିସ୍ତାନ ଆତଙ୍କବାଦୀ ରହିଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତ ପ୍ରମାଣ ଦେଉ। ଯାହାର ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟିରେ ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବୁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌

ପୁଣିଥରେ ବିବାଦରେ ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ମାର୍କଣ୍ଡେୟ କାଟଜୁ – କହିଲେ , ସେକ୍ସ ମଣିଷର ପ୍ରାକୃତିକ ଇଚ୍ଛା , ଦେଶରେ ବେରୋଜଗାରୀ ବଢ଼ୁଥିବାରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବଢ଼ୁଛି

ଏହି ସପ୍ତାହରୁ ୟୁରୋପରେ ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ସଫୋର୍ଡ କରୋନା ଟିକାର ରୋଲିଂ ରିଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ

କୋଟିପତି ଏବଂ ବଡ ବଡ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ନେଇଛନ୍ତି ରୁଷ୍‌ର କରୋନା ଟିକା !

ସେନାର ଯବାନ ଖାଇବେ ଲ୍ୟାବ୍‌ର ପରିବା – ବଙ୍କରରେ ତିଆରି ହେବ

ବାସି ମିଠାର ଯୁଗ ଶେଷ- ଏବେ ମିଠା ଦୋକାନାରେ ମିଠା ତିଆରି ଏବଂ ଭଲ ରହିବା ତାରିଖ ଲେଖିବାକୁ ନିୟମ କଲେ FSSAI- ମିଠା ଦୋକାନୀଙ୍କ ବିରୋଧ