PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ସପ୍ତାହାନ୍ତ ସଟଡାଉନର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ, ଆଉ ଚଳିବନି ‘ଆଇ- କାର୍ଡ’, ବେସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ତାଲିକା ମାଗିଲା ପୁଲିସ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ‘ପ୍ରମେୟ’ର ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି ସୋମନାଥ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ହାତୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ହିଂସା, ପୁଣି ଥରେ ଟିଏମସି ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ ହାତାହାତି, ଜଣେ ମୃତ ୬ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୧୮୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ କରୋନା ବିସ୍ଫୋରଣ, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୩୪ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତକୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଏଚଓର ସତର୍କ ବାଣୀ, ଘାତକ ହେଉଛି କରୋନାର ନୂଆ ମ୍ୟୁଟାଣ୍ଟ, ଭାରତକୁ ତୀବ୍ର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏବେ ମିଳିଛି ସାମାନ୍ୟ ଆଶ୍ୱସ୍ତି, ଦୁଇଦିନ ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିବ ତାତି, ୨୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ଧୂଳିଝଡ଼ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ଫାୟାରିଂର ଜବାବ ଦେଲା ଭାରତ, ଶତ୍ରୁର ୫ ପୋଷ୍ଟ ଧ୍ୱସଂ

source:zeenews.india.com

ଶ୍ରୀନଗର ୨୭/୨: ପାକିସ୍ତାନ ଲଗାତାର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କରୁଛି । ତେବେ ଏହାର କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ସେନା । ଭାରତୀୟ ସେନା ସୀମାରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ କଡା ଜବାବ ଦେଇ ୫ ପୋଷ୍ଟ ଧ୍ୱସଂ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଅନେକ ପାକିସ୍ତାନୀ ସୈନିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରରେ ସୀମାରେ ୧୨ରୁ ୧୫ ପୋଷ୍ଟରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଲଗାତାର ଫାୟାରିଂ କରୁଛି । ପାକ୍ ସେନା ସୀମାରେ ସଟେ ଗାଁର ନାଗରିକଙ୍କୁ କବଚ ରୂପେ ବ୍ଯବହାର କରୁଛି । ପାକ୍ ସେନା ନାଗରିକଙ୍କ ଘରେ ଲୁଚି ରହି ଫାୟାରିଂ କରୁଛି । ଜଣେ ସୁରକ୍ଷା ପିଆରଓ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, ଭାରତୀୟ ସେନା ଜବାବ ଦେଇଛି । ଏଥିରେ ପାକିସ୍ତାନର ୫ଟି ପୋଷ୍ଟ ଧ୍ୱସଂ ହୋଇଛି । ପାକିସ୍ତାନର ଅନେକ ସୈନିକ ଆହତ ମଧ୍ଯ ହୋଇଛନ୍ତି ।