PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର- ପ୍ରେମିକାକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ +୨ ନାମଲେଖା ପ୍ରକ୍ରିୟା, ଜୁଲାଇ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ଅପଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ଜୁନିୟର୍‌ କଲେଜଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ୧୪ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଘରେ ଟିକା ଦେବା ମାମଲା : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଓ କୌଣସି ପରିଚୟ ପତ୍ର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ୟୁଜିସି ମାନ୍ୟତା ନମିଳିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ, ଭିସିଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଲୋଚନା କଲା ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଅକ୍ଟୋବର ଭିତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହରୀ : ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ନିକଟ ଆମ୍ବଡିହା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମେଡ଼ିକାଲକୁ ବିଲେଇ କାମୁଡ଼ା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ନେବାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳା ମୃତ, ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା ବରୁଣସିଂ ଗ୍ରାମର ଭିକା ଦାସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁଳସୀ
  • ||
  • କଟକ : ଚୌଦ୍ଵାର କଲେଜ ପଛପଟ ସାହିରେ ଲୁଟ୍, ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଲୁଟି ନେଲେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ନୁରୁବାଦଡା ଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟାର ଚାଲିଛି ଅଡିଟ୍, ଶେଷ ହେବାକୁ ଆଉ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ଲାଗିବ : ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗା ପରିଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାମର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପିଡି ଡିଆରଡିଏ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ବାସବରାଜ ବୋମାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗିରଫ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ଚୂନଲଗା ଚାକରାଣୀ, ସାଲିହାସାହିରୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ରାତି ଅଧରେ ଧାରଣାରତ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, ମାଡ଼ ମାରି ଗାଳିଗୁଲଜ କଲେ ୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୭୦୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୦୩ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଅଣାୟତ୍ତ ଡେଙ୍ଗୁ, ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଛି ବିଏମ୍‌ସି, ମାଡ଼ିଚାଲିଛି ଏଡିସ୍‌ ମଶା ବଂଶ
  • ||

ବିଶ୍ବର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବିଲେଇ ଚୌପେଟ୍, ମଡେଲିଂ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧।୨: ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର କାର୍ଲ ଳଜେରଫେଲ୍ଡଙ୍କର ପ୍ୟାରିସରେ ୮୫ ବର୍ଷରେ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପରଲୋକ ହୋଇସାରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ୟାରିସର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ହଲିଉଡରୁ ନେଇ ଅନଃର୍ଜାତୀୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଜଗତରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କର ପୋଷା ବିଲେଇ ଚୌପେଟି ବିଶ୍ବର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପଶୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି।କାର୍ଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କର ବିଲେଇ ୧୫୦ ମିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡ (ପ୍ରାୟ ୧୩୯୫ କୋଟି) ଟଙ୍କାର ମାଲିକାଣୀ ହୋଇଯାଇଛି। କାର୍ଲଙ୍କ ଏହି ବିଲେଇ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ନାମୀ ବିଲେଇ। କିଛି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାର୍ଲ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଭାବରେ ଏହି  ବିଲେଇର ନାଁ ନେଇସାରିଛନ୍ତି।

source: https://www.jagran.com

  ନିଜର ଜିଦଖୋର ମିଜାଜ୍ ଓ ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ରହୁଥିବା କାର୍ଲ ତାଙ୍କ ବିଲେଇକୁ କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କର ବିଲେଇକୁ  ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ଥର ନିଜର ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ବିଲେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଷ୍ଟାଟସ୍ ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ।  ଟ୍ବିଟରରେ ୨୭୦୦୦, ଫେସବୁକରେ ୧୨୭୬ ଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୨୦୦୦୦ ଫଲୋଅର୍ସ ରହିଛନ୍ତି।


source: https://www.jagran.com

  ବିଲେଇର ପସନ୍ଦ –ନାପସନ୍ଦର  ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ କାର୍ଲ ତାଙ୍କର ଏହି ବିଲେଇ ପାଇଁ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ।  ସେ ତାଙ୍କ ବିଲେଇ ଦ୍ବାରା ମଡେଲିଂ କରାଉଥିଲେ। ଏହି ବିଲେଇର ଜୀନଶୈଳୀ କୌଣସି ରାଜକୁମାରୀ ଠାରୁ କମ୍ ନଥିଲା। ବିଲେଇଟି ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡିନର ଟେବଲ, ଆଇପ୍ୟାଡ୍, ରହିଛି। କାର୍ଲ ଏହି ବିଲେଇ ନାଁରେ ଏକ ବହି ଲେଖିଛନ୍ତି। ତା ଛଡା ବହୁ ସୁପର ମଡେଲଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିଲେଇଟିର ଫଟୋ ରହିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର