କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଅଲକା ଲାମ୍ବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୬।୫ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଅଲକା ଲାମ୍ବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବାରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ହଜରତଗଞ୍ଜ କୋଟୱାଲୀରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଏଥିସହ ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ରାଜ୍ୟ ଶିଶୁ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ଆୟୋଗର ସଦସ୍ୟ ଡକ୍ଟର ପ୍ରୀତି ବର୍ମାଙ୍କ ତହରିର ଉପରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଛି। ଏସିପି ହଜରତଗଞ୍ଜ ଅଭୟ କୁମାର ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅଲକା ଲାମ୍ବା ବିଜେପି ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ହମଲା କରିଚାଳିଛନ୍ତି। ମାମଳା ରୁଜୁ ଉପରେ ସେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ସହିତ ହ୍ୟାଟ୍ୟାଗ୍‌ ବିଜେପିକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କର ଏହା ସହିତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି କି, ଉତ୍ତର ନ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କର।

ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ତାହିରରେ ଡକ୍ଟର ପ୍ରୀତି ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ପିଲା ଏବଂ ଯୁବ ପିଢ଼ି ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଏମିତି ଘଟଣା ଉପରେ ଜ୍ଞାନ ଗ୍ରହଣ ନକରିବା ଏବଂ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ନକରିବା ସମାଜରେ ଭୁଲ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ ଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ପ୍ରକାର ଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ କ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ କରୁଛି।  

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଫେସବୁକ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କଲା ନୂଆ ସେବା, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କରନ୍ତୁ ଚେକ୍

ଚିନ୍ତାର କଥା ! ପରୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ କରୋନା ଟିକାରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ…

ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଲଗେଜ୍ ଚିନ୍ତା ଗଲା, ଏଣିକି ଘରେ ପହଞ୍ଚିବ ସାମଗ୍ରୀ

କରୋନାରୁ ରକ୍ଷା କରିବ ଏହି ‘ଛତୁ’–ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍‌ କମ୍ପାନୀ ତିଆରି କଲେ ଇମ୍ୟୁନିଟି ବୁଷ୍ଟର

କରୋନା ଭୟରେ ଏହି ଦେଶରେ ବନ୍ଦ ହେଲା ମାଛ ମାର୍କେଟ୍, ଲାଗିଲା କର୍ଫ୍ୟୁ

ନବରାତ୍ରୀ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ପୋଷ୍ଟ, କ୍ଷମା ମାଗିଲା Eros Now