PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନାଚିଲେ ପୋଲିସ ଏସପି, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହେଲା ?

ଭୋପାଳ,୧୭।୩: ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନାଚ କରି ଶେଷରେ ଚାକିରି ହରାଇଲେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ। ଜବଲପୁରର ପୋଲିସ ଏସପି ଅମିତ ସିଂହଙ୍କୁ କମଲନାଥ ସରକାରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ଲଖନ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ସହ ଏକ ବିବାହରେ ଉତ୍ସବରେ ନାଚିବା ଭାରି ପଡିଛି। ନାଚିବା ସମୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଏସପିଙ୍କର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଖୁବ୍ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଏହାପରେ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ଭିଏଲ କାନ୍ତାରାଓ୍ବ  ଏହି ମାମଲାରେ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଥଲେ କରିଥିଲେ। ଏସପି ଅମିତ ସିଂହଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ନିମିଷ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ଜବଲପୁର ଏସପି କରାଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଗତ ୨୧ ଫେବୃଆରୀରେ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ  ଭିବେକରାଜ ସିଂହ କୁକରେଲଙ୍କ ଭାଇ ବିନୟରାଜଙ୍କ ବିବାହ ଥିଲା। ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇ ଜବଲପୁର ଏସପି ଅମିତ କୁମାର ସିଂହ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ନାଚ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ବିଜେପିର ରାଜ୍ୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ଲୁଣାଓ୍ବତଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଜେପିର ପ୍ରତିନିଧିମଣ୍ଡଳୀ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ଲେଖିଥିଲେ। ଏହି ପତ୍ରରେ ଲେଖା ଯାଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜବଲପୁର ଏସପି ଅମିତ ସିଂହ ରାଜ୍ୟର କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଲଖନ ଘନଘୋରିଆ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଜୟ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ସହ ନାଚୁଥିଲେ। ଜୟ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। ଅପରାଧିକଙ୍କ ସହ ନାଚ କରିବାର ଅର୍ଥ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ପରିହାସ କରିବା। ଏଭଳି ନୃତ୍ୟ କରିବା ଦ୍ବାରା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏସପିଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖାଯାଉଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର