PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲା –ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ତାରିଖ ଯାଏ ଜେଲରେ ରହିବେ ଆର୍ୟନ ଖାନ୍ , ଆର୍ୟନଙ୍କ ହାଜତ ମିଆଦ ବୃଦ୍ଧ କଲେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏନ୍ସିବି କୋର୍ଟ
  • ||
  • ନଵମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ପଦ୍ଧତିରେ ପରିଵର୍ତ୍ତନ : ଵର୍ଷକୁ ୪ଟି ଫରମେଟିଭ୍ ଆସେସମେଣ୍ଟ ହେଵ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା – କେ ଗାଁ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଡମୁ ପରଜା ନିଲମ୍ୱିତ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ କଳାହାଣ୍ଡି ଏସ୍‌ପି
  • ||
  • ୩ ପ୍ରତିଶତ ବଢ଼ିଲା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା, ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ କ୍ୟାବିନେଟର ମଞ୍ଜୁରୀ
  • ||
  • ପାଡ଼ୁଆ: ଜଙ୍ଗଲରୁ ପାଡ଼ୁଆ: ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ପାଡୁଆ ଥାନା ପୋଲିସ, ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମମିତା ମେହେର ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି, ଅଟକ ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ କରିପାରେ ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼​‌: ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ଘଟଣା, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରା ଜଜ ଅଦାଲତ
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ମମିତା ମେହର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉ : ସ୍ମୃତିରାଣୀ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ଲାସରୁମ ପାଠପଢ଼ା, ନଭେମ୍ୱର ପହିଲାରୁ ୟୁନିଫର୍ମ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜିଠୁ ସେବାୟତଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌କୋଡ୍, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାରମ୍ପରିକ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରି ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସେବକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆଜି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ବନ୍ଦ ପାଳନ, ସକାଳ ୬ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଯୁକ୍ତ ୩ ସ୍ପଟ୍‌ ନାମଲେଖା ଆବେଦନ କପି ଦାଖଲ ଶେଷ, ୨୭ରୁ ନାମଲେଖା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଶୁଖିଲା ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||

ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନାଚିଲେ ପୋଲିସ ଏସପି, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହେଲା ?

ଭୋପାଳ,୧୭।୩: ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନାଚ କରି ଶେଷରେ ଚାକିରି ହରାଇଲେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ। ଜବଲପୁରର ପୋଲିସ ଏସପି ଅମିତ ସିଂହଙ୍କୁ କମଲନାଥ ସରକାରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ଲଖନ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ସହ ଏକ ବିବାହରେ ଉତ୍ସବରେ ନାଚିବା ଭାରି ପଡିଛି। ନାଚିବା ସମୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଏସପିଙ୍କର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଖୁବ୍ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଏହାପରେ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ଭିଏଲ କାନ୍ତାରାଓ୍ବ  ଏହି ମାମଲାରେ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଥଲେ କରିଥିଲେ। ଏସପି ଅମିତ ସିଂହଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ନିମିଷ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ଜବଲପୁର ଏସପି କରାଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଗତ ୨୧ ଫେବୃଆରୀରେ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ  ଭିବେକରାଜ ସିଂହ କୁକରେଲଙ୍କ ଭାଇ ବିନୟରାଜଙ୍କ ବିବାହ ଥିଲା। ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇ ଜବଲପୁର ଏସପି ଅମିତ କୁମାର ସିଂହ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ନାଚ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ବିଜେପିର ରାଜ୍ୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ଲୁଣାଓ୍ବତଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଜେପିର ପ୍ରତିନିଧିମଣ୍ଡଳୀ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ଲେଖିଥିଲେ। ଏହି ପତ୍ରରେ ଲେଖା ଯାଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜବଲପୁର ଏସପି ଅମିତ ସିଂହ ରାଜ୍ୟର କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଲଖନ ଘନଘୋରିଆ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଜୟ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ସହ ନାଚୁଥିଲେ। ଜୟ ଘନଘୋରିଆଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। ଅପରାଧିକଙ୍କ ସହ ନାଚ କରିବାର ଅର୍ଥ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ପରିହାସ କରିବା। ଏଭଳି ନୃତ୍ୟ କରିବା ଦ୍ବାରା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏସପିଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖାଯାଉଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର