PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ବିନା ମାସ୍କରେ ଧରାପଡିଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ପୋଲିସ ସାଙ୍ଗେ କଲେ ଯୁକ୍ତି

https://zeenews.india.com/

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୮: କ୍ରିକେଟର ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିଭାବା ଗୁଜରାତ ରାଜକୋଟରେ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ହେଉଛି ମାସ୍କ । ରିଭାବା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା । ଘଟଣାଟି ସୋମବାର ରାତିର । ରବିନ୍ଦ୍ର ଜଡେଜା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ କାରରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ।

ଡିସିପି ମନୋହର ସିଂହ ଜଡେଜା କହିଛନ୍ତି କି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେଡ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ସୋନଲ ଗୋସାଇଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ କଲେ ଯିଏ କି ତାଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିବା ଦେଖି କିସାନପାଡା ଛକରେ ଗାଡି ରୋକିଥିଲେ । ରିଭାବା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ ଏନେଇ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ତେବେ ଡିସିପି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ପରେ ସିନିୟର କନଷ୍ଟେବଳ ଜଣକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ନିଆଗଲା । ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରିଦିଆଗଲା ଏବଂ ଏବେ ସେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଫଆଇଆର୍ ରେଜିଷ୍ଟର ହୋଇନି ।