PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ: କରୋନାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ୧୭ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୧୨୧କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର : ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ୩ ଆତଙ୍କୀ ନିପାତ, ଭୟରେ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ କଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତାତିରୁ ମିଳିଛି ସାମାନ୍ୟ ଆଶ୍ଵସ୍ତି, ଖସିଛି ପାରଦ, ୯ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖୀ ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ତାଳଚେର : ଅନୁଗୁଳ ତଳଗଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ
  • ||

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକୀରେ ଇମୋସନାଲ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଜାହ୍ନବୀ

ଆଜି ବଲିଉଡର ‘ଚାନ୍ଦିନୀ’ ଅର୍ଥାତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକୀ। ଠିକ୍ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ତଳେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଆରପାରିକୁ। ଆଜି ତାଙ୍କୁ ସାରା ବଲିଉଡ ଠାରୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନେପକାଉଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଏକ ଆବେଗଭରା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ କେତେ ମନେପକାଉଛନ୍ତି।

ଜାହ୍ନବୀ ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖାଯାଉନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ହାତ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଝିଅର ହାତ ଉପରେ ରହିଛି। ଆଉ ସେ ଝିଅ ଜଣକ ହେଲେ ଜାହ୍ନବୀ। ସତରେ ଖୁବ୍ ଏହା ଖୁବ୍ ଇମୋସନାଲ ଫଟୋ।  ଫଟୋରେ କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇ ଜାହ୍ନବୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ମୋର ହୃଦୟ ସବୁବେଳେ ଭାରି ରହିବ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ହସୁଥିବି… କାରଣ ଏହି ହୃଦୟରେ ତୁମେ ସବୁବେଳେ ରହିବ।’ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ବାନ୍ତନା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି।

source: https://gulfnews.com

ଶ୍ରୀଦେବୀ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଯତ୍ନଶୀଳ। ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ’ ସୁଟିଂ କରିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ସବୁବେଳେ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଝିଅ ସହିତ ଯାଉଥିଲେ। ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଦୁଃଖର କଥା ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଗତବର୍ଷ ଦୁବାଇର ଏକ ହୋଟେଲର ବାଥଟବରେ ବୁଡିଯିବା କାରଣରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର