PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଜାତକ ନ ମିଶିବାରୁ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ କଲେ ଜସଲିନ ମଥା

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୮: ରିଅଲିଟି ସୋ’ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ୧୨ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ଜସଲିନ ମଥାରୁ ନିଜର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସଦାବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ଡ. ଅଭିନୀତ ଗୁପ୍ତା ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଅଭିନୀତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେନି ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଓ ଅଭିନୀତଙ୍କ ଜାତକ ନ ମିଶିବାରୁ ସେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଜାତକ ମେଳ ନ ଖାଇବାରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ମା’ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ନିମନ୍ତେ ରାଜି ହେଉନାହାନ୍ତି । ଏଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ଖୁସି ନିମନ୍ତେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭୁଲିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି । ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ପରେ ସେ ଅଭିନୀତଙ୍କ ସହ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କରେ ନଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ସିଜନ ୧୨ରେ ଜସଲିନ ଖ୍ୟାତନାମା ଭଜନ ଗାୟକ ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏବଂ ଅନୁପ ଜଲୋଟା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଜସଲିନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର