ମଦ୍ୟପ ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭରର ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ, ରାଗରେ ପୋଲିସ ଜିପକୁ ଚାପି ଭାଙ୍ଗିଦେଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪।୧୧: ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଦ୍ଧପୁରରେ ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଲଙ୍କାକାଣ୍ହ। ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଜେସିବି ମେସିନ୍ ନେଇ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲା ଓ ଡିଜେଲ ନେବା ସମୟରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ତା’ର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଜେସିବି ଜରିଆରେ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଭାଙ୍ଗିଦେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲା।

ମଦ୍ୟପ ଜେସିବି ଚାଳକ ଧମକ ଦେବାପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚି ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ପୋଲିସ କଥାରେ ଅଧିକ ରାଗିଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ରାଗରେ ପୋଲିସ ଜିପକୁ ଜେସିବି ମେସିନ ଲଗାଇ ଚାପିଦେଇଥିଲା। ପୋଲିସ କର୍ମୀମାନେ ଖୁବ୍ କଷ୍ଟରେ ଜିପ ଭିତରୁ ବାହାରି ନିଜର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଥିଲେ। ମଦ୍ୟପ ଜେସିବି ଚାଳକର ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଦେଖି ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଛି। ଜେସିବି ଚାଳକ ପୋଲିସ ଗାଡିକୁ ଏଭଳି ଚାପିବା ଦେବାର ଭିଡିଓ ଓ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଏବେ ବୃଦ୍ଧ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଚାର କଲେ ୬ ମାସ ଜେଲ, ଲୋକସଭାରେ ବିଲ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ

ବିଶ୍ବର ସର୍ବକନିଷ୍ଠ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସାନା ମରିନଙ୍କ କ୍ୟାବିନେଟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ ୧୨ ମହିଳା

ଉତ୍ତରପୂର୍ବ ଅଶାନ୍ତ: ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବନ୍ଦ, ଗଲେ ୫ହଜାର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲା ପରେ ୧.୩ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଡାଉନ୍ ଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଆପ୍, ମାତ୍ର ୭ ସେକେଣ୍ଡରେ ପୋଲିସ ପାଇପାରିବ ସୂଚନା