ବାହାରିଲା ଜେଇଇ ମେନ୍‌-୨ ଆନସର୍‌ କି; ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କରିହେବ ପ୍ରତିବାଦ, ୩୦ରେ ବାହାରିବ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪ ।୪(ବ୍ୟୁରୋ): ଗତ ୭ ରୁ ୧୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ଜେଇଇ ମେନ୍‌-୨ ପରୀକ୍ଷାର ଆନସର୍‌ କି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଯାହା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ହରରଜ୍ଞବସଦ୍ଭ.ଦ୍ଭସମର.ସଦ୍ଭରେ ଚେକ୍‌ କରିପାରିବେ । ନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ଟେଷ୍ଟିଂ ଏଜେନ୍ସି (ଏନ୍‌ଟିଏ) ପକ୍ଷରୁ ଅପଲୋଡ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଆନସର୍‌ କିରେ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ଥିଲେ ୨ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିବାଦ କରିହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତା ୩୦ ତାରିଖରେ ଜେଇଇ ମେନ୍‌-୨ର ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ବାହାରିବ । ଏପ୍ରିଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଜେଇଇ ମେନ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ପାଖାପାଖି ୯ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେଇଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଜାନୁଆରୀରେ ପ୍ରଥମ ଜେଇଇ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।
ଜେଇଇ ମେନ୍‌ରେ ର‌୍ୟାଙ୍କ୍‌ ହାସଲ କରିବା ପରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଏନ୍‌ଆଇଟି, ଟ୍ରିପଲ୍‌ ଆଇଟି ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ସମସ୍ତ ସରକାରୀ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନଗୁଡିକ ସମେତ ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ତଥା ସରକାରୀ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜରେ ନାମ ଲେଖିପାରିବେ । କେନ୍ଦ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁସାରେ ଚଳିତ ବର୍ଷରୁ ଦୁଇ ଥର ଜେଇଇ ମେନ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ୫ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୩୯କୁ ବୃଦ୍ଧି

ରାଜ୍ୟରେ ତଳ ମୁହାଁ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୪୧୮ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୮ ହଜାର ୭୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଆଜି ଚଳିତ ବର୍ଷର ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ, ଓଡ଼ିଶାରେ ଦିନ ୧ଟାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ

କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ୪ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୩୪କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଓଡ଼ିଶାରେ ‌୫ ହଜାରକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ୍‌ କେସ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୫୧୮ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୮ ହଜାର ଟପିଲା

ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ