PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଶୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ବାଇକ ରୁ ଲମ୍ଫ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିଲା ୧୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର, ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା।
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ସାଇକୃପା ଆବାସିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୪ଜଣ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ୨୬୦ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ପଲ ପାଠାଗଲା
  • ||
  • କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା: ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଧାନମଣ୍ଡି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା, ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ପିଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ବାଳକ ଜୀବନ
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ନରସିଂହପୁରରେ ମାତିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ସ୍କାଏ ଲାଇଟ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୨ଦିନିଆ ସାଗର କବଚ ଓଡି -୨୧ ସମରାଭ୍ୟାସ
  • ||
  • ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସୋନପୁରରେ ଇଷ୍ଟଦେବୀ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁନ୍‌ଗୁନ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ, ଅଭିସ୍ମିତଙ୍କ ସହ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଜୱାଦ୍‌’, ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଥରାଇବ ଶୀତ, ୪ରେ ନିର୍ଧୁମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସୁକିନ୍ଦା : ଶତାୟୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

୧୧ ବର୍ଷୀୟ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ, ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ଏବଂ ଦୁଇ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକ ଗିରଫ…

pic-livehindustan.com

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜସ୍ଥାନର ଝୁଞ୍ଜୁନୁରେ ଜଣେ ୧୧ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ସ୍କୁଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଏହି ମହିଳା ଶିକ୍ଷକମାନେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ମୋବାଇଲରୁ ତଥ୍ୟ ଡିଲିଟ କରିଥିଲେ । ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିନ୍‌ସପାଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି । ନିଜେ ପୁସ୍ତକରୁ ଚାଇଲ୍‌ଡ ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବର ଦେଖି ଝିଅଟି ଫୋନ କରି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ନାବାଳିକା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୨ ରେ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ । ସିହ୍ନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଷ୍ଟେସନ ହାଉସ ଅଫିସର ଭଜନ ରାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ନ ଜଣାଇବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି । ପ୍ରାୟ ନଅ ଦିନ ନୀରବ ରହିବା ପରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସ୍କୁଲ ପାଠ୍ୟପୁସ୍ତକରୁ ମିଳିଥିବା ଚାଇଲ୍‌ଡ ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କ କଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୁରା ଘଟଣା ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିର ସଦସ୍ୟମାନେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଶିକ୍ଷକ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ୍ ଏବଂ ଫଟୋ ପଠାଉଥିଲେ ।