PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ଜିଓର ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା ଅଫର : ୧୯୯ଟଙ୍କାରେ ମନ ମୁତାବକ ଡାଟା ସୁବିଧା, ଫ୍ରିକଲିଂ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩ / ୦୩ : ଟେଲିକମ୍‌ ସେକ୍ଟରରେ ଜିଓ ନିଜର ଦବଦବା ଜାରି ରଖିଛି। ଆଉ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ  ନୂଆ ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ୍‌ ଆଣୁଛି । କମ୍ପାନୀର  ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ଛୋଟ ରୁ ନେଇ ବଡ଼ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ୍‌ ରହିଛି । ଯାହାର ବ୍ୟବହାର ଗ୍ରାହକ ନିଜର ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁସାରେ କରିପାରିବେ ।

କମ୍ପାନୀର ୨୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍‌ ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁବିଧା ଦିଆଯାଇଛି । ଆସନ୍ତୁ ତେବେ ଏହି ୧୯୯ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍‌ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା –

ଜିଓର ୧୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ୨୮ ଦିନର ସମୟ ଅବଧି ସହ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ରିତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି  ଡାଟା  ମିଳିଥାଏ  ଏବଂ ୨୮ ଦିନ ହିସାବରେ  ସମୁଦାୟ  ୪୨ ଜିବି ଡାଟାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବା ।  ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୧୯୯ ଟଙ୍କିଆର ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି ।

କଲ୍‌ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଜିଓ ଟୁ ଜିଓ  ଫ୍ରି ଅନଲିମିଟେଡ୍‌ କଲିଂ ସୁବିଧା ମିଳିବ ।  ଅନ୍ୟ ନେଟୱର୍କ ପାଇଁ  ୧୦୦୦ ମିନିଟ୍‌ ଦିଆଯିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ  ଜିଓ ଆପ୍ସ ର ମୁକ୍ତ  ସବକ୍ରିପଶନ ମିଳିଥାଏ ।

ଆପ୍‌ରେ ଜିଓ ସାଭନ , ଜିଓ ସିନେମା ଭଳି  ଆପ୍‌ସ ରହିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ହଜାର ହଜାର ଫିଲ୍ମ ଓ ଗୀତର ଆନନ୍ଦ ନେଇପାରିବେ ।     

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର