ଜିଓ ଆରମ୍ଭ କଲା ନୂଆ ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୧୨: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜ ନୂଆ ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍ ନେଇ ଆସିଛି । ଜିଓର ସବୁ ନୂଆ ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍ ୬ ଡିସେମ୍ବରରୁ ଲାଗୁ ହେବ । ନିଜ ନୂଆ ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଜିଓର ପ୍ଲାନ୍ ଟାରିଫ୍ ହାଇକ୍ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏୟାରଟେଲ୍ ଓ ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆର ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନଠୁ ୧୫-୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଶସ୍ତା ହେବ । ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ଜିଓ ଟିଭିରେ ୬୦୦ରୁ ଅଧିକ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହା ସହ ନୂଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ନିଜ ୟୁଜରଙ୍କୁ ୩୦୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ବି ଅଧିକ ବେନିଫିଟସ୍ ଦେଉଛି ।

ଅଲ-ଇନ-ୱାନ ପ୍ଲାନ
ନୂଆ ପ୍ଲାନରେ ୧୯୯ ଟଙ୍କାର ବୈଧତା ୨୮ ଦିନ ଥିବାବେଳେ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ୨ ମାସ, ୫୫୫ଟଙ୍କାରେ ୩ ମାସ ଓ ୨୧୯୯ ଟଙ୍କାରେ ୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ ରହିବ । ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାନ ଏଫୟୁପି ଲିମିଟ ସହିତ ଆସିବ । ଫଳରେ ଜିଓରୁ ଜିଓକୁ ଫ୍ରି କଲିଂ ଫ୍ୟାସିଲିଟି ମିଳୁଥିବାବେଳେ ନନ ଜିଓ ନେଟୱାର୍କକୁ ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ଯଥାକ୍ରମେ ୧ହଜାର, ୨ ହଜାର,୩ ହଜାର ଓ ୧୨ ହଜାର ମିନିଟ୍ ଫ୍ରି କଲିଂ ସୁବିଧା ମିଳିବ । ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ ।

ଜିଓର ଏହି ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଭାରତୀୟ ଟେଲିକମ ବଜାରରେ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଫ୍ରି କଲିଂ ପ୍ଲାନଗୁଡିକ ସାରା ଦେଶରେ ଜିଓ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ କରି ରଖିବ। ଫଳରେ ଜିଓ ବିଶ୍ବରେ ସବୁଠୁ ଶସ୍ତାରେ  ସର୍ବୋତ୍ତମ ଗୁଣମାନର ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେବାରେ ପ୍ରଥମ କମ୍ପାନୀ ପାଲଟିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।     

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଏୟାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ କିଣିବେ ଟାଟା ସନ୍ସ, ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ଆରମ୍ଭ କଲେଣି

ଏବେ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟରରେ କରିହେବ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାରେ ଅନୁବାଦ

ଏହା ହେଉଛି ‘ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ୍’, ଦାମ୍ ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସୁନା-ରୂପା କିଣିବାର ସୁଯୋଗ, ଦାମ୍ ପୁଣି ଖସିଲା

ଭାରତକୁ ପୁଣି ଫେରିବ TikTok : ରିଲାଏନ୍ସ କିଣିପାରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ର ଭାରତୀୟ ବ୍ୟବସାୟ

BSNL ଲଞ୍ଚ୍ କଲା ଦମଦାର୍ ପ୍ଲାନ୍, ୮୦ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ମିଳିବ ୧ ଜିବି ଡାଟା