ପେଟ୍ରୋଲ୍ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହାରାସମେଣ୍ଟ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୮: ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏମିତି ଏକ ମାଧ୍ଯମ ପାଲଟିଯାଇଛି ଯାହା ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ନିଜ ଟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖାଇବା  ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି । ଏହା ସହିତ କୌଣସି ବିପରୀତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହାରା ଦେବାପାଇଁ ମଧ୍ଯ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନେଇଛି । ଏବେ ଜଣେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସହିତ ହୋଇଥିବା ନିର୍ଯାତନା ସମ୍ପର୍କରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବାଂଲା ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେନଗୁପ୍ତା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ କୋଲକାତା ସ୍ଥିତ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା-ମାତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ସୋମବାର ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାକୁ ପୋଲିସ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ବୁଝାମଣା ମାଧ୍ଯମରେ ତୁଲାଇ ଦେଇଛି । ତେବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓଟି ଦେଖନ୍ତୁ…

ଋବି କ୍ରସିଂ ନିକଟରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ସେନଗୁପ୍ତା ଓ ତାଙ୍କ ପିତା-ମାତା ରବିବାର ସକାଳେ ଅଟକିଥିଲେ । ସେନଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ଷ୍ଟାଫଙ୍କୁ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କାର ତେଲ ଭରିବା ପାଇଁ ସେ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କାର ତେଲ ପକାଇଦେଲା ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରିଲେ ଏହାପରେ ବିବାଦ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରିଲା । ଷ୍ଟାଫ୍ ଜଣକ ତାଙ୍କ କାର୍ ଚାବି ମଧ୍ଯ ଛଡାଇନେଲା । ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଜବତ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲେ । ୨ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ଯମରେ ବୁଝାମଣା କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହା ପରେ ମାମଲା ତୁଟିଥିଲା ଏବଂ କୌଣସି ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିଲା ।