ସିରିଜ୍‌ ଏ’: ଜୁଭେଣ୍ଟସ୍‌-ପାରମା ମ୍ୟାଚ୍‌ ଡ୍ର’, ରୋନାଲ୍ଡୋଙ୍କ ଡବଲ ଗୋଲ୍‌

ରୋମ, ୪ ।୧ (ଏଜେନ୍ସି): ଜୁଭେଣ୍ଟସ ସହ ନୂଆ ସିଜନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲ୍ଡୋ ଚଳିତ ସିରିଜ୍‌ ଏ’ରେ ପାରମା ବିପକ୍ଷରେ ଡବଲ୍‌ ଗୋଲ୍‌ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ୩-୩ ଗୋଲ୍‌ରେ ଅମୀମାଂସିତ ଭାବେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଡ୍ର’ ସତ୍ତେ୍ୱ ଜୁଭେଣ୍ଟସ୍‌ ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାରେ ସର୍ବାଧିକ ୬୦ ପଏଣ୍ଟ ସହ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ।
ମ୍ୟାଚ୍‌ଟି ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲା । ରୋନାଲ୍ଡୋ ଦଳକୁ ଅଗ୍ରଣୀ କରିବା ନେଇ ବହୁ ପ୍ରୟାସ ସତ୍ତେ୍ୱ ଆରମ୍ଭରୁ ସଫଳ ହୋଇ ପାରି ନଥିଲେ । ଖେଳର ୩୬ତମ ମିନିଟ୍‌ରେ ସେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏକ ଚମତ୍କାର ଗୋଲ୍‌ ଜରିଆରେ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ୧-୦ ଗୋଲ୍‌ରେ ଅଗ୍ରଣୀ କରାଇଥିଲେ ।
ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧ ଖେଳରେ ଗୋଲ୍‌ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା । ଜୁଭେଣ୍ଟସ ୨ଟି ଗୋଲ୍‌ ଏବଂ ପାରମା ୩ଟି ଗୋଲ୍‌ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ୬୨ତମ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜୁଭେଣ୍ଟସର ଡି ରୁଗାନି ଦଳ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୋଲ୍‌ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ୨ ମିନିଟ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ପାରମା ଗୋଲ୍‌ ଖାତା ଖୋଲି ସ୍ଥିତି ୧-୨ କରିଥିଲା । ପୁଣି ଏହାର ୨ ମିନିଟ୍‌ ଅନ୍ତରରେ (୬୬ ମିନିଟ୍‌) ରୋନାଲ୍ଡୋ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୋଲ୍‌ ସ୍କୋରି ଦଳକୁ ୩-୧ରେ ଅଗ୍ରଣୀ କରାଇଥିଲେ । ତେବେ ପାରମା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଆଉ ୨ଟି (୭୪ ମିନିଟ୍‌ ଓ ୯୦୍ମ୩) ଗୋଲ୍‌ କରି ଖେଳ ଅମୀମାଂସିତ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଥିମ, ଭିଟୋଭାଙ୍କ ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ

ଏହି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଧୋନିଙ୍କ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ

ପୁଣି ଭାରତ ବିରୋଧରେ ବିଷ ଓଗାଳିଲେ ସାହିଦ୍ ଆଫ୍ରିଦ୍, ମୋଦିଙ୍କକୁ ନେଇ କହିଲେ ଏହି କଥା

ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ନେଇ କଡା ଜବାବ୍ ଦେଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, କହିଲେ ଏଭଳି

ଡ୍ରଗ୍ସ ଜାଲରେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ!

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି କାରଣ?