ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ, ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ୧୦।୩ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଦଳର କ୍ରୋଧିତ ନେତା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଏହି ଆଦେଶକୁ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ସିନ୍ଧିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀର ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଅଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟକଥା ହେଉଛି କି  ସିନ୍ଧିଆ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ସହ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି ବୋଲି ବିଜେପି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ କମଲ ନାଥ ସରକାର ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁରେ ଆସିବେ ବୋଲି ବିଜେପି ନିଶ୍ଚିତ।

ବିଜେପି ସୂତ୍ରରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କଂଗ୍ରେସର ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଧାୟକମାନେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ପାରିବେ। ଏହିପରି ବିଧାୟକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୦ ହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି ଏହା ଘଟେ, କମଲ ନାଥ ସରକାର ଏକ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁରେ ଆସିବେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ ସରକାର ଗଠନ କରିବାକୁ ଦାବି କରିପାରିବେ।

ସିନ୍ଧିଆ କ’ଣ ପାଇବେ ?

ଯଦି ସିନ୍ଧିଆ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତେବେ କଣ ହେବ ସେନେଇ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି । ଏହା ଉପରେ ବିଜେପି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରାଜ୍ୟସଭାକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମହଙ୍ଗା ହେଲା ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସହରରେ କେତେ ରହିଛି ଦର

‘ବିମାନରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ନିଖୋଜ ପାଇଲଟ ’– ମିଗ୍‌-୨୯କେ’ର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ

କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ: ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅଡୁଆ, ଏନ୍‌ଡିଏ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଧମକ ଦେଲା ଆରଏଲ୍‌ପିର

କରୋନା ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ୪ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

ନାକ ମାଧ୍ୟମରେ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ – ଅଧ୍ୟୟନ

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ୍‌ସ ନିରାକରଣ ଦିବସ: ଅସୁରକ୍ଷିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କରୁ ୮୮% ସଂକ୍ରମିତ, ରାଜ୍ୟରେ ୫୨ ହଜାର ଆକ୍ରାନ୍ତ