ଶୁକ୍ରବାର ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୫ା୩(ବ୍ୟୁରୋ): ଆସନ୍ତା ୮ ତାରିଖ (ଶୁକ୍ରବାର) ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ କାଳବୈଶାଖୀ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷା, ପବନ ଆଶଙ୍କା ଅଧିକ ରହିଛି । ଏଭଳି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ । ମଙ୍ଗଳବାର ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାରେ ପାଗ ମେଘୁଆ ଥିଲା । ଭୁବନେଶ୍ୱର, କଟକ, ଚାନ୍ଦବାଲି ସମେତ କେତେକ ଜାଗାରେ ଦିନବେଳା ହାଲ୍‌କା ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ରାତି ଭିତରେ ଉପକୂଳ ଓ ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ଜାଗାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ପବନ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କହିଛି, ବୁଧବାର ଉପକୂଳ
ଓଡ଼ିଶାର ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନ ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଢେଙ୍କାନାଳ, କନ୍ଧମାଳ, ରାୟଗଡ଼ା, କୋରାପୁଟରେ ହାଲ୍‌କାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଦକ୍ଷିଣ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାର ପୁରୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ନୟାଗଡ଼, ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତିରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ପବନ ହୋଇପାରେ । ଗୁରୁବାର ଦକ୍ଷିଣ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାର ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନ ସମେତ ମାଲକାନଗିରି, ରାୟଗଡ଼ା ଓ କୋରାପୁଟରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ହାଲ୍‌କା ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା ଅଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଗଜପତି, ଗଞ୍ଜାମ, କନ୍ଧମାଳ, ରାୟଗଡ଼ା, କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରିରେ ହାଲ୍‌କା ବର୍ଷା ଓ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ହୋଇପାରେ । ଶନିବାରଠାରୁ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦାଦା-ଝିଆରୀ ପ୍ରେମ , ବିବାହ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ନିର୍ଯାତନା…ଆଉ ତାପରେ…

ପାନୀୟଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ନାଁରେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁତାଇଛି ଇମ୍ଫା କମ୍ପାନୀ – ପିଇବା ପାଣି ପାଇଁ ସମସ୍ୟାରେ ଲୋକେ

ଓଡ଼ିଶାବାସୀ ଖୁସି ନୁହନ୍ତି -ଅବିବାହିତଙ୍କଠାରୁ ବିବାହିତ ଅଧିକ ଖୁସି

ରୁପାରେ ଝଲସିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଦ୍ୱାର – ତିନି ଦ୍ୱାର ଡିଜାଇନ୍‌ ଦେଖିଲେ ମୁମ୍ବାଇ ବିଶେଷଜ୍ଞ

ବଳାତ୍କାର ଯୋଗୁଁ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମାମଲା -ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଜାରି କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

ମହଙ୍ଗା ହେଲା ବିଜୁଳି