PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠାରୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇଏଫ୍‌ ବାର୍ଷିକ ବୈଠକ, ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା: ଏଜେଣ୍ଡାରେ ବିଶ୍ୱ ଆର୍ଥିକ ସୁଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଢଙ୍ଗୀଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ହ୍ୟାକ୍‌, କଟକ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ଦେଲେ ଏତଲା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମଗିରି: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର୍ ସମେତ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ସରିଲା ଆବେଦନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ରେ ନିଟ୍‌ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁଣି ବିବାଦରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପ, ରାତି ଅଧିଆ ହେଲା ଜିପିଆର୍‌ଏସ୍ ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଖାଉଟିଙ୍କୁ ବଡ ଆଶ୍ବସ୍ତି: ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫୦ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଲିଟର ପ୍ରତି କମିଲା ୭ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ସଭାପତି ଘୋଷଣା: ଏ. ଚେଲ୍ଲାକୁମାର
  • ||
  • କଟକ : ଆଜିଠୁ ମାଟ୍ରିକ ଖାତା ଦେଖା, ରାଜ୍ୟର ୫୮ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘କଲଙ୍କ’ର ଦମଦାର୍ ଟିଜର, ଜାଣନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ…

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୩: ଯେତେବେଳେ କରଣ ଜୋହର ଫିଲ୍ମ ‘କଲଙ୍କ’ର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ସେବେଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଖୁସି ମିଳିବ । କାରଣ ଆଜି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ବରୁଣ ଧୱନ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଆଦିତ୍ଯ ରୟ କପୁର ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଭଳି କଳାକାରମାନେ ଅଛନ୍ତି । ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଦମଦାର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଟିଜରର ଆରମ୍ଭରେ ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହାପରେ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ କଳାକାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଦେଖି ଏହା ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ପରସ୍ପର ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ରୁପ୍ ଓ ଜଫର ଅର୍ଥାତ୍ ଆଲିଆ ଓ ବରୁଣ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କୃତଜ୍ଞତାର କରଜ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଏକାଠି ହୋଇପାରୁନାହାନ୍ତି । ଟିଜରର ଆରମ୍ଭରେ ବରୁଣଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ‘କିଛି ସମ୍ପର୍କ କରଜ ଭଳି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ତୁଲାଇବା ଅପେକ୍ଷା ଶୁଝିବା ଆବଶ୍ଯକ ପଡିଥାଏ ।’ କିନ୍ତୁ ଶେଷ ସିନ୍ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଶେଷରେ ଉଭୟ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି । ଟିଜର ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ପୁଣି ଏହାର ଟ୍ରେଲର ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଷେକ ବର୍ମନ । ଫିଲ୍ମଟି ୧୭ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୧୯ରେ ରିଲିଜ ହେବ ।