ରିଲିଜ ହେଲା ‘କଲଙ୍କ’ର ଦମଦାର ଟ୍ରେଲର, ପୁଣି ହୃଦୟ ଜିତିଲେ ବରୁଣ-ଆଲିଆ

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୪: କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ୨୦୧୯ର ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଫିଲ୍ମ ‘କଲଙ୍କ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଗତ ବର୍ଷରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଆସିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ଫିଲ୍ମର ମେଗା ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟର ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ଯ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି । ତେବେ ଫିଲ୍ମର ୧୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମେକର୍ସ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରରେ ପୁଣି ଥରେ ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର କ୍ରେଜ୍ ଦେଖି ମେକର୍ସ ଏହାକୁ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ କରିବାପାଇଁ ଭାବିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଶୁକ୍ରବାର ବଦଳରେ ବୁଧବାର ରିଲିଜ ହେବ । ବରୁଣ ଓ ଆଲିଆଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଯୋଡି ଅନସ୍କ୍ରିନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଦିତ୍ଯ ରୟ କପୁର ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ଯ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମରେ ନଜର ଆସିବେ । ତେବେ ଏପ୍ରିଲ ୧୭ରେ ରିଲିଜ ହେବ କଲଙ୍କ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ନିଶ୍ୱାସ ମାରିବାକୁ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ ସମୟ, ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ସୁନ୍ଦରୀ ନାୟିକା

ୟୁଜରଙ୍କୁ ‘ମୋଟା’ କହିଥିଲେ କପିଲ : ଟ୍ରୋଲ ହେବା ପରେ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଏହି କାମ, କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବୁଲୁଛି ସ୍କ୍ରିନ୍‌ସଟ୍‌

ଭାଇ ଅକ୍ଷତଙ୍କ ବାହାଘରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା ୬ କୋଟି ଟଙ୍କା, କଙ୍ଗନା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ୧୮ ଲକ୍ଷର ଲେହେଙ୍ଗା ଏବଂ ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର…

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଜାମିନ୍‌ ମିଳିବା ପରେ ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟ, ପୁଣି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଲେ ଖୁସି ଖବର…

ଏହି ୨୫ଟି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ମିଳିବ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ଆପଣ ରାଜି ତ ?

ବିବାଦ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିନଥିଲି କିଏ କଙ୍ଗନା : ମୁମ୍ୱାଇ ମେୟର