ଦିଲ୍‌ଜୀତ୍‌ – କଙ୍ଗନା ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଲଢ଼େଇ : ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ, ଉଛୁଳନି , ତୁମ ଭଳି ଚାମଚା ମୁଁ ନୁହେଁ – ସିଙ୍ଗର ଦେଲେ ଉଚିତ୍‌ ଜବାବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ -ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଯେବେ ଠାରୁ କୃଷକଙ୍କ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଜାରି ରହିଛି , ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଖୋଲାଖୋଲି ନିଜର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ଏତେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି କି , ତାଙ୍କର ଅନେକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଏବେ ବିସ୍ଫୋରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ନିକଟରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଶାହିନ ବାଗ୍‌ର ଜେଜିମାକୁ ନେଇ ବିବାଦିତ ଟିପ୍ପଣୀ କରି ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କି ସେହି ଜେଜିମାଆ କୃଷକଙ୍କ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ସେ କହି ଦେଇଥିଲେ କି ୧୦୦ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆସି ପାରନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌କୁ ଡିଲିଟ୍‌ କରିଦେଇଥିଲେ। କାହିଁକି ନା ତୀର ଧନୁରୁ ବାହାରି ସାରିଥିଲା , ଏଥିପାଇଁ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସିଙ୍ଗର ଓ ଆକ୍ଟର ଦିଲଜୀତ୍‌ ଦୋସାଞ୍ଜ୍‌ ଖୁବ୍ ପାଲଟା ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଉକ୍ତ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ଭୁଲ୍‌ କହି  ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ମହିନ୍ଦର କୌର ନାମକ ଏକ ବୁଢ଼ୀ ମାଆଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ  ଶେୟାର  କରି ଦିଲ୍‌ଜୀତ୍ ଲେଖିଥିଲେ – ଜଣକୁ ଏତେ ଅନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ୍‌ ନୁହେଁ , କିଛି ବି କହିବା ଉଚିତ୍‌ ନୁହେଁ । ଏହା ହେଲା ପ୍ରମାଣ ।   

ଏବେ ଏଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଦିଲଜୀତ୍‌ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଦର୍ପଣ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏହି ଚେଷ୍ଟାକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା । ଦିଲଜୀତ୍‌ଙ୍କର ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ପରେ ହିଁ କଙ୍ଗନା ଏହା ଉପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ରମଣ କରିଦେଇଛନ୍ତି  ।

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଦିଲଜୀତ୍‌ଙ୍କୁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ପୋଷା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି – ସେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ପୋଷା । ଯିଏ ଶାହିନ୍‌ ବାଗ୍‌ରେ ନାଗରିକ ଆଇନ୍‌ ସମୟରେ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ , ସେ ଥିଲେ ବିଲ୍‌କିସ୍‌ ବୋନୋ ଜେଜିମାଆ।  ସେ ପରେ କୃଷକଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଧାରଣ ଦେବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ମହିନ୍ଦର କୌରଙ୍କୁ ମୁଁ ଜାଣିନାହିଁ । ତୁମେ ମାନେ କଣ ଡ୍ରାମା ଚଳେଇଛି ।

ଏବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏହି ସଫେଇ ପରେ ଦିଲଜୀତ୍‌ ପୁଣି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କୁ ପୋଷା କହିବା ସେ ଉଚିତ୍‌ ଭାବି ନାହାନ୍ତି । ସେ ଏହା ଉପରେ  ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି , ତୁମେ ଯେତେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିଛ , ତାଙ୍କର କଣ ତୁମେ ପୋଷା ?

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଓ ଦିଲଜୀତ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ  ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଆକ୍ରମଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ସାଜିଛି । କିନ୍ତୁ  ଏହିଥର ଦିଲଜୀତ ,କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଉପରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , କାରଣ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ  ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ।