PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ବିବାଦ ଘେରରେ ‘ମେଣ୍ଟାଲ ହେ କ୍ଯା’, ବଦଳିବ ଟାଇଟଲ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୪: କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଓ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ଯୋଡି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମେଣ୍ଟାଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ କଙ୍ଗନା ଓ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଏବେ ବିବାଦ ଘେରରେ । ମନୋଚିକିତ୍ସକ ଓ ମେଣ୍ଟାଲ ହେଲ୍ଦ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲକୁ ନେଇ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ‘ମେଣ୍ଟାଲ ହେ କ୍ଯା’ ବିବାଦକୁ କମାଇବା ବଦଳରେ ଅଧିକ ବଢାଇ ଦେଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ମେକର୍ସ କହିଥିଲେ ଏହି ବିବାଦ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ଯରେ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । କିନ୍ତୁ ବିବାଦ କମିବା ବଦଳରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବେ ମେକର୍ସଙ୍କ ପାଖରେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ବଦଳାଇବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ଯ କୌଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ । ଯଦି ସେ ଏମିତି ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆଗକୁ ତାଙ୍କୁ ଆହୁରି ସମସ୍ୟା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

କଣ ରହିଛି ଏ ଫିଲ୍ମରେ ?

‘ମେଣ୍ଟାଲ ହେ କ୍ୟା’ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଓ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଉଭୟ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରକାଶ କୋବେଲାମୁଡି । ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ହେଉଛନ୍ତି ଏକତା କପୁର । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟିମ୍ ଏହାର ସୁଟିଂ ପୂରା କରିଛନ୍ତି ।  ମେକର୍ସ ଫିଲ୍ମର କିଛି ପୋଷ୍ଟର ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଓ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୧ ଜୁନରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ‘ମେଣ୍ଟାଲ୍ ହେ କ୍ୟା’ ବ୍ଯତୀତ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ମଧ୍ଯ ନଜର ଆସିବେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ବିଗ୍ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ବଡ ରାଶି ମେକର୍ସଙ୍କଠୁ ଆଣିଛନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ କଙ୍ଗନା ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।