PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏ ବର୍ଷ ଥରାଇବ ଶୀତ ଲହରୀ, ଜବର ଜାଡ଼ରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲମ୍ବିବ ଶୀତ ଅବଧି
  • ||
  • ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ବେଦାନ୍ତର ଏଲଏନଟି କଲୋନୀକୁ ପଶିଲା କରୋନା, ୩ ଶ୍ରମିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜି ସମ୍ବଲପୁର ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ, ମମିତା ମେହେର୍ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||

କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ହେଲେ ୧ ନମ୍ବର ସେଲିବ୍ରିଟି, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟପିଲା

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭।୯: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ନିଜର ଶାନଦାର ଅଭିନୟ ସହିତ ବଲିଉଡକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହିଟ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ନିଜ ଦମ୍‌ରେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମକୁ ହିଟ୍ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ କରିଡର ସହିତ ସେ ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ୱ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁ (koo) ରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୀରେ ଧୀରେ, କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି।

କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ କୁ ଆପରେ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟପିଛି। ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁସରଣ ଗତ ତିନି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । କଙ୍ଗନା ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କୁ ଆପ୍‌ରେ ନିଜର ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । କୁ ଉପରେ ତାଙ୍କ ବାୟୋରେ କଙ୍ଗନା ନିଜକୁ ‘ଦେଶ ଭକ୍ତ’ ଏବଂ ‘ଉଷ୍ମ ରକ୍ତ ଥିବା କ୍ଷତ୍ରିୟ ମହିଳା’ ଲେଖିଛନ୍ତି।