‘ମୁଁ ଏବେ ଯେଉଁଠି ଅଛି ସେ କେବେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ’ ବଲିଉଡର ଏହି ହିରୋଙ୍କୁ ଏମିତି କହିଲେ କଙ୍ଗନା

ମୁମ୍ବାଇ,୪।୩ : ହ୍ରିତିକ୍‌-କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭିତରେ ପୁଣି ଥରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗ ଦେଇ କଙ୍ଗନା ପୁଣି ଥରେ ଲିଭି ଯାଇଥିବା ନିଆଁରୁ ଧୂଆଁ ବାହାର କରିଛନ୍ତି । କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସେ ଖୁଲମ୍‌ ଖୁଲା ଭାବରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହୁଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି ।
ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ନାଁ ନ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଇଶାରା କରି କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ୫ବର୍ଷ ଜଣଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପରେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ନାହିଁ ବୋଲି କେମିତି କହିପାରିବ? ଏହା କିପରି ସମ୍ଭବ ମୁଁ ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚାହେଁ ।

ପ୍ରଥମେ ଅନୁରାଗ ବସୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କାଇଟ୍‌ସ’ରେ ଆମେ ଦୁଇ ବର୍ଷ କାମ କରିବା ପରେ ‘କ୍ରିସ୍‌-୩’ରେ ୩ ବର୍ଷ କାମ କରିଥିଲୁ । ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ନଥିବା କେମିତି କହି ପାରିଲେ? ମୋତେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ନାହିଁ । ମୁଁ ଏବେ ଯେଉଁଠି ଅଛି, ସେ କେବେ ହେଲେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି।

 

 

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଟୋବରରୁ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ଶାହିଦ୍‌

‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ସିରିଏଲର ଡାଇରେକ୍ଟର ଏବେ ଠେଲାରେ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ପରିବା, କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ଛଡାଇ ନେଲା ଜୀବିକା

ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍‌ ଓ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଆଡମିନ୍‌ ଥିବା ମାନିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକନ୍‌-କରନ ଜୋହରଙ୍କ କମ୍ପାନିର କ୍ଷୀତିଜ ରବିପ୍ରସାଦ ଗିରଫ

ଏନସିବିର ପ୍ରଶ୍ନରେ ୩ ଥର କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ଦୀପିକା, ହାତ ଯୋଡି ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ- ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ

୩୧ ବର୍ଷ ପରେ ସୁଭାଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ଜ୍ୟାକି ଓ ଅନୀଲ କାପୁର- ସିନେମା ନାଁ

ଡ୍ରଗ୍ସ ପରୀକ୍ଷା କରାଇଲେ ଟିଆ