PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିବେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପରେ କୋହଲି ଏହି ଫର୍ମାଟ୍‌ ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିବା ନେଇ ସୋଶଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ବିରାଟ
  • ||
  • କଟକ: ଦଶହରା ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତା ବିବାଦ ମାମଲା, ବାଲୁ ବଜାର ପୂଜା କମିଟି ଆବେଦନର ଉପରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ଆସନ୍ତା କାଲି ରାୟ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ମାଓବାଦୀ କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ କଲେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ, ଶିବିର ଛାଡ଼ି ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା: ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉତ୍କଳ ଆଲୁମିନା କାରଖାନାର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ହୀରାକୁଦ ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ସେମଲିଆ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ୪ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚର ପାଣି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ନିଶାଶକ୍ତ ୩ ଯୁବକଙ୍କ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ, ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଯୁବକଙ୍କ ମଳ ଦ୍ବାରରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲେ ଷ୍ଟିଲ୍ ଗ୍ଲାସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ ଗେଟ୍, ୨୮ ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ରାସ୍ତାର ଉପରେ ୭ ରୁ ୮ ଫୁଟ୍ ପାଣି ପ୍ରବାହିତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୧୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପରମୁହାଁ ହେଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୫୮୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପୁରୀରୁ ତୀର୍ଥ ସାରି ଫେରିବା ବାଟରେ ଅଘଟଣ, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ବୋଲେରୋ, ୫ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ୧୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଥିବା ୨ ଅନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟେରା ଗିରଫ, ଅନ୍ୟ ୨ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଡ଼େଲିଭରୀ ବୟ ଅପହରଣ ଘଟଣା, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆଣିଲା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୮ରୁ ପୁଣି ଢ଼ାଳିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କରାଳ ରୂପ ଧରିଛି ମହାନଦୀ, ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବନ୍ୟା: ହୀରାକୁଦରେ ଖୋଲିବ ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ନରାଜରେ ଜଳସ୍ତର ସତର୍କ ସଙ୍କେତ ଟପିଲା
  • ||

ସମର୍ଥନ ନମିଳିବାରୁ ଖପ୍ପା ହେଲେ କଙ୍ଗନା: କହିଲେ ‘ଝାନ୍ସୀ ରାଣୀ କଣ ମୋ ଚାଚୀ’, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

source:www.youtube.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୮/୨: ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ର ସଫଳତା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ପକ୍ଷରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିଲାନି ।  ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ହୋଇ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲିଦେବେ । ଏତିକିରେ ତାଙ୍କ ରାଗ ଶାନ୍ତ ହୋଇନି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି ସେ ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥାନ୍ତେ ବି ମୋର କଣ ଫାଇଦା ହୋଇଥାନ୍ତା ? ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ୩-୪ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇସାରିଛି । ମୁଁ ୩୧ ବର୍ଷର ଏବଂ ଫିଲ୍ମକାର ମଧ୍ୟ । ମୋତେ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ କାହାର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୋର ପ୍ରଶ୍ନ, ଝାନ୍ସୀର ରାଣୀ କଣ ମୋର ଚାଚୀ ?’

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ‘ସେ(ଝାନ୍ସୀ ରାଣୀ) ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି ମୋ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ । ମୁଁ କେବଳ ବଂଶବାଦ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାରୁ ସମସ୍ତେ ମୋ ବିରୋଦ୍ଧରେ ଗ୍ଯାଙ୍ଗ ବନାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲିଦେବି ।‘

ତେବେ କହିରଖୁଛୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡ ପକ୍ଷରୁ କିମ୍ବା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଅନ୍ୟ କୌଣସି କଳାକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନରେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସହଯୋଗ ନମିଳିବାରୁ ଖପ୍ପା ଅଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ୍ ।