ଅକ୍ଷୟ, ସଲମାନ ଓ ଅଜୟଙ୍କ ଭଳି ଆକ୍ଟରଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ କଙ୍ଗନା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ନିଜ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ ଦିପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀ ତାଙ୍କୁ ପଦ୍ମାବତ ପାଇଁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ଯତୀତ କଙ୍ଗନା କରଣ ଜୋହର, ରଣବୀର କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଭଳି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏସବୁ ବିବାଦ ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ସବୁ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଆସୁଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା । ତେବେ ଆଜି କଙ୍ଗନା ଏକ ଫଟୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ।

କଙ୍ଗନା ଏବେ ପୋଲିସ ୟୁନିଫର୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଫଟୋ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲର । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏବେ ଜାରି ରହିଛି । ତେବେ ଫଟୋରେ କଙ୍ଗନା ବାଇକ୍ ଉପରେ ବସି ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କଙ୍ଗନା ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ପୁଣି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ । ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହିତ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ପ୍ରକାଶ କୋୱଲାମୁଦି ।

source:www.bollywoodlife.com

ବଲିଉଡର ଏହି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେବେ ଟକ୍କର
ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରଣବୀର ସିଂହ, ସଲମାନ ଖାନ୍, ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଭଳି କଳାକାର ମାନେ ପୋଲିସ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ମେଣ୍ଟାଲ ଜରିଆରେ କଙ୍ଗନା ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସୁଟିଂ ସମୟରେ ରାହୁଲ ରାୟଙ୍କର ବ୍ରେନ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍‌ – ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି

ଟଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତା ଦେବାଶିଷ

ଦିବ୍ୟାଙ୍କୁ କରୋନା, ମା କହିଲେ ‘ଫ୍ରଡ୍ ପତି’

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୁଚିକାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ ଅଭିନେତା ଶାହିର ଶେଖ

ବିବେକ ଓବରୟେଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବେ ଅରବାଜ୍‌ ଖାନ୍‌ , ସଲଖାନ ଖାନ ଅନୁମତି ଦେବେ ତ ?

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ‘ଦି ଟଙ୍କାର ମଣିଷ’ କହି ଆକ୍ଷେପ କରିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇ ମେୟର, ତା’ପରେ ପାଲଟା ଜବାବ୍‌ ଦେଲେ ପଙ୍ଗା କୁଇନ୍