PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାହାକୁ ଆଧାର କାର୍ଡ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ , ନୂଆ ଆଡଭାଇଜରୀ ଜାରି କଲେ ସରକାର , ହୋଟେଲ ଓ ସିନେମା ହଲ୍ ପରି ସଂସ୍ଥାକୁ ଆଧାର କପି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ
  • ||
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଅକ୍ଷୟ, ସଲମାନ ଓ ଅଜୟଙ୍କ ଭଳି ଆକ୍ଟରଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ କଙ୍ଗନା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ନିଜ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ ଦିପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀ ତାଙ୍କୁ ପଦ୍ମାବତ ପାଇଁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ଯତୀତ କଙ୍ଗନା କରଣ ଜୋହର, ରଣବୀର କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଭଳି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏସବୁ ବିବାଦ ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ସବୁ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଆସୁଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା । ତେବେ ଆଜି କଙ୍ଗନା ଏକ ଫଟୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ।

କଙ୍ଗନା ଏବେ ପୋଲିସ ୟୁନିଫର୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଫଟୋ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲର । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏବେ ଜାରି ରହିଛି । ତେବେ ଫଟୋରେ କଙ୍ଗନା ବାଇକ୍ ଉପରେ ବସି ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କଙ୍ଗନା ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ପୁଣି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ । ଫିଲ୍ମ ମେଣ୍ଟାଲରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହିତ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ପ୍ରକାଶ କୋୱଲାମୁଦି ।

source:www.bollywoodlife.com

ବଲିଉଡର ଏହି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେବେ ଟକ୍କର
ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରଣବୀର ସିଂହ, ସଲମାନ ଖାନ୍, ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଭଳି କଳାକାର ମାନେ ପୋଲିସ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ମେଣ୍ଟାଲ ଜରିଆରେ କଙ୍ଗନା ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ।