କନିକା କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ : ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପାର୍ଟିରେ ଥିଲେ ସାମିଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪।୪ : ବଲିଉଡ ଗାୟିକା କନିକା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ଯିଏକି କରୋନା ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କନିକାଙ୍କ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବାର ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏବେ ପୋଲିସ କାନିକାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ୟବସାୟୀ ବନ୍ଧୁ ଓଜସ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଖୋଜୁବାରେ ଲାଗିଛି। ଓଜସ, କନିକାଙ୍କ ସହିତ ଲକ୍ଷ୍ନୋ ହୋଟେଲ ଦି ତାଜରେ କନିକାଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସହର ଛାଡିଥିଲେ। କାନିକାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିବା ୨୬୦ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଟ୍ରାକିଂ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଓଜସଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି।

ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର ନରେନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦେଶାଇକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଓଜସ ଦେଶାଇଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଠିକଣା ନାହିଁ। କନିକା ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଓଜସଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କନିକା ଲଣ୍ଡନରୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ପାର୍ଟୀ ଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଭାଇରସର ରିର୍ପୋଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ସେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ହୋଟେଲ ତାଜରେ କନିକା ଏକ ପାର୍ଟୀ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ହୋଟେଲର ୧୧ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରାଯାଇଛି। ଏହି ୧୧ ଜଣ ଲୋକ କାନିକାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। କନିକା ଏଠାରେ ରହିଥିବାରୁ ଏହି ହୋଟେଲ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ,ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀ ପୋଷ୍ଟ ଗ୍ରାଜୁଏଟ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ, ଯେଉଁଠାରେ ରବିବାର ଦିନ କନିକା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ତେବେ ଏହି ଡାକ୍ତରଖାନାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଫେସର ଆର କେ ଧିମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ କନିକାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି, ତଥାପି ନେଗେଟିଭକ ନ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ।

.

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିବା ଯୁବକ ଉଲଘ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଖସି ପଳାଇଲେ, ରାଗରେ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ କାମୁଡିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ

କରୋନା ଲକଡାଉନ ଭିତରେ ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି, ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ଆନନ୍ଦ ବିହାରରେ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଭିଡ

ଲକ ଡାଉନ : ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ !

କରୋନା ବେଶରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବିଷୟରେ ବୁଝାଇଲା ପୁଲିସ୍‌