PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ: ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଗାଡି, ଜଣେ ମୃତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାଟଣା: ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଦୁଇ ପରିବାର ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ବଡ଼ ଭାଇ ମୁଣ୍ଡରେ ପଥର ଛେଚିଦେଲେ ସାନ ଭାଇର ପରିବାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ଗାନ୍ଧୀ ମାର୍ଗରେ ହେଉଛି ଫୁଲଡ୍ରେସ୍ ରିହର୍ସଲ, ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ପରିବା ବୋଝେଇ ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାସେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଫେରିଲା ୧୨ ଫୁଟର ଅହିରାଜ, ଢ଼େଲାମାଡ଼ରେ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ପିଞ୍ଜରା ହାଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା, ଉପକୂଳ ସମେତ ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ମାଫିଆ ଗିରଫ
  • ||

କପିଲ ଶର୍ମା ମଦ ଛାଡ଼ିବାକୁ ନେଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଚକିତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧।୨: ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ରେ ହୋଇଥିବା ‘ତମ୍ବାକୁ ମୁକ୍ତ ଅଭିଯାନ’ରେ କମେଡିଆନ୍ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଅଭିଯାନରେ ବହୁ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯାନରେ କପିଲ ଶର୍ମା ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କରି ଦେଖାଇବା ସହ ଏମିତି କିଛି କହିଥିଲେ ଯେ, ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ଚକିତ ହୋଇଯିବେ।

ମଦ କ’ଣ ? ମଦକୁ କେମିତି ଛାଡ଼ିବେ, ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ କପିଲ ଅଭିଯାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ। ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲାଣି ବିବାଦ ଭିତରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ରହିଥିବା କପିଲ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ମଦ ପାନ କରୁଥିଲେ। କପିଲ ନିଜର କାହାଣୀକୁ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ କହିବା ଭିତରେ ନିଜେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

କପିଲଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ମଦ ପାନ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଘରର ସଦସ୍ୟ ତଥା ବାପା ମାଙ୍କ ବହୁତ ରାଗୁ ଥିଲେ। ଫଳରେ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି କପିଲ ବିଷାଦଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମା ବାପା ଚିନ୍ତାରେ ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିବାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଦେଖିଛନ୍ତି। ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତାରେ ରହୁଥିବା କପିଲ ଏବେ କହିଛନ୍ତି କି, ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଉ କଷ୍ଟ ଦେବାକୁ ସେ ଚାହୁଁ ନାହିଁନ୍ତି। ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇସାରିଛନ୍ତି କି, ସେ ଏହି ବଦଭ୍ୟାସ ଛାଡ଼ିଦେବେ ବୋଲି। ଆଉ ମଦ ପାନ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କପିଲ ନିଜ ମୁହଁରେ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି।  

ଉକ୍ତ ଅଭିଯାନରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ରାପର ବାଦଶାହା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ। ବଲିଉଡ୍ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟସ୍ତରର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମିଲ ରହିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର