PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଆମିର, ଶାହାରୁଖ ଓ ସଲମାନ: ମେଗା ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ଆଣୁଛନ୍ତି କରଣ ଜୋହର

source:www.desimartini.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧/୪: ବଲିଉଡରେ ଏକାଠି ନିଜ କ୍ଯାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସଲମାନ ଖାନ୍, ଆମିର ଖାନ୍ ଓ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ।  ଗତ ୨୫ ବର୍ଷ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ରାଜ୍ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ୩ ଖାନ୍ । ତେବେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି ଏହି ୩ ଖାନ୍ । ଅବଶ୍ଯ ସଲମାନ ଓ ଶାହାରୁଖ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମିର ଓ ସଲମାନ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏକ ଚମତ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ୩ ଖାନ୍ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଚମତ୍କାର କେବଳ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭବ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କରଣ ଲଗାତାର ବିଗ୍ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଏକ ମେଗା ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ୩ ଖାନ୍ ସାମିଲ ହେବେ ।  

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କରଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଏମିତି ଏକ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଶାହାରୁଖ, ସଲମାନ ଓ ଆମିରଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା । ଏହାପରେ ପ୍ରଡ୍ଯୁସର ୩ ଖାନଙ୍କୁ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସବଜେକ୍ଟ ଶୁଣାଇଲେ । ୩ ଖାନ୍ ଫିଲ୍ମର ଥିମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ୩ ଖାନଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ହୋଇଛି ଯେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ କରଣଙ୍କ ମେଗା ବଜେଟ୍ ଫିଲ୍ମ ସେମାନଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଆଇଡିଆ ବୋଲି ମନେ ହେଲା ।

କହିରଖୁଛୁ କରଣ ଜୋହର ୩ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଏବେଠୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମର ନାୟିକାଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ଯ ଘୋଷଣା ହେବ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରାୟ ୫କୋଟି ବଜେଟରେ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ଯ ୩ ଖାନ୍ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବା କଥା ଅନେକ ଥର ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଦେଖାଯାଉ କରଣଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ କେବେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି…