PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ରାଜୁ କାଗେ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହିଲେ, ‘ଆପଣ ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇଲେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ’

source:www.inkhabar.com

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୭/୪: ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜୁ କାଗେ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ଏଚଡି କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି କୁମାରସ୍ୱାମୀ ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତଥାପି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’ ପ୍ରକୃତରେ ଘଟଣାଟି କିଛି ଏହିପରି । କିଛି ଦିନ ତଳେ କୁମାରସ୍ୱାମୀ ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ‘ମୋଦି ଚେହେରାଙ୍କୁ ଚମକାଇବା ପାଇଁ ମେକଅପର ସାହାଯ୍ଯ ନିଅନ୍ତି ।’ ଏହାର ଜବାବରେ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ରାଜୁ କାଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି ସେ(କୁମାରସ୍ୱାମୀ) ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତେବେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’ ସେ ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦି ଗୋରା ଏବଂ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ ।

ରାଜୁ କାଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘କୁମାରସ୍ୱାମୀ କହୁଛନ୍ତି ପିଏମ୍ ମୋଦି ଦିନରେ ୧୦ ଥର ପାଉଡର ଲଗାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୦ ଥର ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳାଉଛନ୍ତି । ମୋଦି ଗୌରବର୍ଣ୍ଣ, ସେ ଆକର୍ଷକ ଦେଖାଯାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କୁମାରସ୍ୱାମୀ ଯଦି ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତେବେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର