ରାଜୁ କାଗେ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହିଲେ, ‘ଆପଣ ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇଲେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ’

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୭/୪: ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାଜୁ କାଗେ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ଏଚଡି କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି କୁମାରସ୍ୱାମୀ ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତଥାପି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’ ପ୍ରକୃତରେ ଘଟଣାଟି କିଛି ଏହିପରି । କିଛି ଦିନ ତଳେ କୁମାରସ୍ୱାମୀ ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ‘ମୋଦି ଚେହେରାଙ୍କୁ ଚମକାଇବା ପାଇଁ ମେକଅପର ସାହାଯ୍ଯ ନିଅନ୍ତି ।’ ଏହାର ଜବାବରେ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ରାଜୁ କାଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି ସେ(କୁମାରସ୍ୱାମୀ) ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତେବେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’ ସେ ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦି ଗୋରା ଏବଂ କୁମାରସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ ।

ରାଜୁ କାଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘କୁମାରସ୍ୱାମୀ କହୁଛନ୍ତି ପିଏମ୍ ମୋଦି ଦିନରେ ୧୦ ଥର ପାଉଡର ଲଗାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୦ ଥର ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳାଉଛନ୍ତି । ମୋଦି ଗୌରବର୍ଣ୍ଣ, ସେ ଆକର୍ଷକ ଦେଖାଯାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କୁମାରସ୍ୱାମୀ ଯଦି ୧୦୦ ଥର ଗାଧୋଇବେ ତେବେ ବି ମଇଁଷି ଭଳି ଦେଖାଯିବେ ।’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭା ଟିକେଟ୍: ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହେଲେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ

ମମତାଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା: ଦକ୍ଷିଣ କୁଚବିହାର ବିଧାୟକଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା, ବିଜେପିରେ ମିଶିବାକୁ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମିହିର

ଅହମ୍ମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରେ କିଏ? କଂଗ୍ରେସ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ କମଲନାଥ, ବେଣୁଗୋପାଳ ଓ ଗେହଲଟ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ବାଛିବେ ସୋନିଆ

ବିଜେପିକୁ ଓବେସୀଙ୍କ କଡାପ୍ରଶ୍ନ, ବିଜେପି ଶାସିତ ୪ ରାଜ୍ୟରେ କାହିଁକି ନାହାନ୍ତି ଜଣେ ହେଲେ ମୁସଲିମ ମନ୍ତ୍ରୀ ?

ଓଡିଆ ଗୀତରେ ରାପ୍‌ ପରେ ଆଲ୍‌ବମ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ସୁର ଭାଇନା: କୁଆଖିଆ ନଦୀ ପଠାରେ ଚାଲିଛି ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ

ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ସେବାଦାର ଇରଫାନ୍‌ ଅନସାରୀ ନିଖୋଜ ! ଅଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରଠୁ ଗାଏବ୍‌