PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଛୋଟ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ଭିତରେ ଲୁଚିଥିଲା ଆତଙ୍କବାଦୀ, ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ

ନୂଆଦିଳ୍ଲୀ,୭।୩: ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରର ସୋପିୟା ଜେଲ୍ ସ୍ଥିତ କୁଙ୍ଗନ ଗାଁରୁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗାଁରେ ଥିବା ଏକ ପଡ଼ିଆରେ ଛୋଟ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ତିଆରି କରି ତା ଭିତରେ ଲୁଚିରହିଥିଲା ଆତଙ୍କବାଦୀ। ସୋପିୟା ପୁଲିସ ଏବଂ ସେନା ବାହିନୀମାନେ ଦିନତମାମ୍ ଅପରେସନ୍ କରି ଆତଙ୍କବାଦୀକୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପାଖରୁ କିଛି ସନ୍ଦେହଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି।

ବୁଧବାର ଦିନ ଏହି ବିଏସ୍ଏଫମାନେ ଗୁଜୁରାଟର କଚ୍ଚ ସୀମାରେ ପାକିସ୍ତାନରୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଆତଙ୍କୀକୁ ଧରିଥିଲେ। ସେହି ଆତଙ୍କବାଦୀର ନାଁ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ମାତ୍ର ତାର ବୟସ ପ୍ରାୟ ୫୦ ବ​‌ର୍ଷ ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ବିଏସ୍ଏଫର ଜଣେ ପ୍ରବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି, ବିଏସ୍ଏଫଙ୍କ କହିବା ପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିଜକୁ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପାଖରୁ କିଛି ସନ୍ଦେହଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।