PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କିଣିଲେ ନୂଆ କାର, ଦାମ୍ ଶୁଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୯।୩: ଦୁବାଇ ଟୁରରୁ ଫେରିବା ପରେ ଏବେ ବଲିଉଡର ବାର୍ବି ଗର୍ଲ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ କିଣିଛନ୍ତି ଏକ ଦାମୀ କାର। କ୍ୟାଟ୍ ୫୦ରୁ ୬୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ରେଞ୍ଜ ରୋଭର କାର କିଣିଛନ୍ତି। ଯାହାର ରେଜିଷ୍ଟେସନ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏହି କାର କିଣି ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ଦେଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ତଥା ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସଲମାନ ଖାନ୍। ମିଳିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସଲମାନ ନିକଟରେ ୪ଟି ରେଞ୍ଜ ରୋଭାର କାର କିଣିଥିଲେ।

source: https://skjbollywoodnews.com

ଭାଇଜାନ ୪ଟି କାର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ନିଜ ପାଇଁ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଟିକୁ  ସାନ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା, ଭାଇ ଆରବାଜ ଖାନ୍ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଉପହାର ମିଳିବା ପରେ କ୍ୟାଟ୍ ଏହାକୁ ଚଲେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି, ପୂର୍ବରୁ ସେ  ଅଡି ଚଳାଉଥିଲେ।  ବଲିଉଡରେ ଯେଉଁ ସେଲିବ୍ରିଟି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ନିକଟତର ହୋଇଥାଏ ତାଙ୍କୁ ଦାମୀ ଉପହାର ମିଳିବା ସାଧାରଣ କଥା। ସଲମାନ ଖାନ୍ ନିଜର ପ୍ରତି ବନ୍ଧୁ ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି।

source: https://www.dnaindia.com/


କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାପାଇଁ ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। କାରଣ ‘ଭାରତ’ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବେନି ବୋଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ହଠାତ ମନା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କାହାକୁ ନେବେ ବୋଲି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ନାୟିକାଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ରହିଥିଲେ। ସେ ସମୟରେ ସଲମାନ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ନାମର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ସଲମାନଙ୍କ କହିବା ମାତ୍ରେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଝଟପଟ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ସେତିକି  ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ  କ୍ୟାଟିନା ବରୁଣ ଧବନଙ୍କ ସହିତ ‘ଏବିସିଡି-୩’ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ଦେଇଥିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା।