PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠପଢ଼ା, ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ଯାଏ ହେବ ପାଠପଢ଼ା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ସହରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ମାଲତୀଗୁଣ୍ଡେପୁରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ…
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତକୁ ଆଉ ଏକ ପଦକ, ପୁରୁଷ ୫୭ କେଜି ଫ୍ରିଷ୍ଟାଇଲ କୁସ୍ତିରେ ରବିଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ପରେ ଦୁଃଖରେ ଥିବା କାଟ୍ରିନା ହେଲେଣି ଛଟପଟ, କହିଲେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଦର୍କାର

ଭୁବନେଶ୍ବର,୧୯/୨: ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟିବା ପରେ କାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ରଖିଥିଲେ ସମ୍ପର୍କ। ମାତ୍ର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର ବିଷୟ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବି ଥିଲା ସେମିତି କିଛି। ଯାହା ବେଶି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିଷ୍ଠି ରହିନଥିଲା। ଏମିତିରେ ବି ରଣବୀର ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ କାଟ୍ରିନା ଓ ସଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହୋଇଥିଲା।

ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହେବା ପରେ ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି କି, ରଣବୀର ଏକଲା ଅଛନ୍ତି। ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ରଣବୀର ବର୍ତମାନ  ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ହାତ ଧରିସାରିଛନ୍ତି। ମାତ୍ର କାଟ୍ରିନା କିଛି ଦିନ ଧରି ଏକଲା ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେହି ଏକଲାପଣ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଛି ବୋଲି ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ସ୍ଥିର ହୋଇ ରହିବା ବଦଳରେ କାଟ୍ରିନା ଏବେ ଖାଲି ଛଟପଟ ହେଉଛନ୍ତି। ସେ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ହୋଇପାରେ କାଟ୍ରିନା ଏହି କଥାକୁ ମୁହଁ ଖୋଲି କହିପାରୁନଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଦର୍କାର ବୋଲି।

ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଦିନ କାଟ୍ରିନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି କଥାକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ରଖିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା କି, ୨୦୧୯ରେ ନିଜର ଏମିତି କଣ ତିନୋଟି ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଯାହାକୁ ସେ ପୂରା କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ। ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ କାଟ୍ରିନା କହିଲେ ଯେ,  ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍  ଏବଂ ନିଜର ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଖୋଲିବାକୁ ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହେବାର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ କାଟ୍ରିନା ପ୍ରଥମ ପାଇଁ ନିଜର ମନକଥା ଖୋଲି କହିଥିଲେ କି, ସେ ଏକଲା ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି। କାଟ୍ରିନା ରଣବୀର ୫ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ। ଏମିତି କି ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ମାତ୍ର କିଛିଟା କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା।

କାଟ୍ରିନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି କି, ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ସଦୃଶ ଥିଲା।ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ପରେ ସଲମାନ୍ କାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।କାରଣ ସଲମାନ ଓ କାଟ୍ରିନା ଦୁହେଁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ କାଟ୍ରିନା ସଲମାନ ଖାନ୍ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର