ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲର ୩ ଅଧିକାରୀ ଓ ୫୦ କଏଦୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେଉଛି ମହାମାରୀ

ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ,୧୫।୮: କେରଳରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ରୂପ ନେବାରେ ଲାଗିଛି।  ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏବେ ସଂକ୍ରମଣ ଜେଲରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି। କେରଳର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲରେ ଶନିବାର ୩ ଅଧିକାରୀ ଓ ୫୦ ଜଣ କଏଦୀଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍-୧୯ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଏହା ସହିତ ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲ ଓ କୋଲ୍ଲମ ଜେଲରେ ଥିବା ମୋଟ ୨୬୬ କଏଦୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। କେରଳର ଡିଆଇଜି, ଜେଲ(ମୁଖ୍ୟାଳୟ) ସନ୍ତୋଷ ଏସ ଏହି  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

କେରଳରେ ଶୁକ୍ରବାର କୋଭିଡ୍-୧୯ର ୧,୫୬୯ ନୂଆ ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାପରେ ରାଜ୍ୟରେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୧,୨୭୭ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେକେ ଶୈଲଜା କହିଛନ୍ତି, ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ଭିତରେ ୨୭ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ରହିଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ୧,୩୦୪ ଜଣ ରୋଗୀ ଠିକ୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଓ ରାଜ୍ୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ୨୬,୯୯୬ ରୋଗୀ ଠିକ୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ୍-୧୯ ପାଇଁ ୧୪,୦୯୪ ରୋଗୀ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ରହିଛନ୍ତି। ୫୬ ରୋଗୀ ବିଦେଶରୁ କେରଳ ଆସିଛନ୍ତି, ସେଭଳି ୧୩୨ ରୋଗୀ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ଏକ ରାଜ୍ୟ ଫେରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ୧୫୬୯ ନୂଆ ମାମଲା ଭିତରୁ ୧୩୫୪ ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।  

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ହଠାତ୍ ମଝି ରାସ୍ତରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ଜଳିଗଲା ବସ୍‌, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ

ପୁଣି ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବା ସମ୍ଭାବନା: ଆସନ୍ତା ୨-୩ ବଢ଼ିବ ଥଣ୍ଡା

୩୦ ବିସ୍ଥାପିତ ପାକ୍‌ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଭାରତର ନାଗରିକତା ପ୍ରଦାନ କଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର

ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କ ନୂଆ ଠିକଣା ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ, ଗିରଫ ପରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆଦାନୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ, ସିଡନୀ ଓ୍ବାନଣ୍ଡେରେ ଧଷେଇ ପଶି ଆସିଲେ ପଡ଼ିଆକୁ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ , କ୍ୟାମେରାକୁ ଦେଖାଇଲେ ପ୍ଲାକାର୍ଡ

ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭା ଟିକେଟ୍: ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହେଲେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ