ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର

ମୁ୍ମ୍ବାଇ ୨୧/୨: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଓ ଡାଇଲଗ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମଟି ସାରାଗଢୀର ସେହି ମହାନ୍ ଯୁଦ୍ଧ ସମ୍ପର୍କରେ ବଖାଣିବ ଯେଉଁଥିରେ ୧୦ ହଜାର ଆଫଗାନ ସୈନିକଙ୍କ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ୨୧ ଜଣ ସିଖ୍ ମିଶି ଲଢିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଯୁଦ୍ଧର କାହାଣୀ ଇତିହାସରେ ଲିପିବଦ୍ଧ ହୋଇରହିଛି । କେବଳ ଦେଶ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ଯ ଏହି ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆଜିବି ସମ୍ମାନର ସହିତ ସ୍ମରଣ କରାଯାଏ ।  

ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଈଶର ସିଂହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯିଏ କି ଦେଶର ସୁରକ୍ଷାରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ୨୧ ସିଖଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ଜଣେ ଥିଲେ । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରୁମ ଟାଙ୍କୁରି ଯିବ । ୧୦ ହଜାର ସୈନିକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨୧ ଜଣ ଶିଖଙ୍କ ଲଢାଇ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଦମଦାର ଡାଇଲଗ୍ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁବ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅନୁରାଗ ସିଂହ । ଫିଲ୍ମଟି କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରରେ ପ୍ରଡ୍ଯୁସ୍ କରାଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଫିଲ୍ମକୁ ହୋଲିର ଖାସ୍ ଉତ୍ସବରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଲଢାଇ ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮୯୭ରେ ଲଢାଯାଇଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍‌ : ଏନ୍‌ସିବି ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା, ସାରାଙ୍କୁ ଦେଲେ କ୍ଲିନ୍‌ ଚିଟ୍ ? ଜାଣନ୍ତୁ ସତ କଣ

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଜୁହିଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନାପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମୟ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲା AIIMS, କହିଲା ଏଭଳି କଥା

କ୍ରିକେଟ ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆସିବେ ଧୋନି, ସାଥ୍ ଦେବେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ