ଆରମ୍ଭ ହେଲା ‘କେଜିଏଫ୍ ୨’ ର ସୁଟିଂ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଫଟୋ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୩: କେଜିଏଫ୍ ଚାପ୍ଟର ୧ ସୁପରହିଟ୍ ହେବାପରେ କେଜିଏଫ୍ ଚାପ୍ଟର ୨କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଦର୍ଶକ । ତେବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଏହି ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କାରଣ କେଜିଏଫ୍ ୨ରୁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ତରଣ ଆଦର୍ଶ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କେଜିଏଫ୍ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପୁରା ଟିମ୍ ଭଗବାନଙ୍କ ଆରାଧନା କରୁଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ କେଜିଏଫରେ ୟଶ ଓ ଶ୍ରିନିଧି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

କେଜିଏଫ୍ ଚାପ୍ଟର ୧ ଭଳି ଚାପ୍ଟର ୨ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମଲୟାଲମ୍ ଓ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ । ପାର୍ଟ ୧ରେ ୟଶଙ୍କୁ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ପାର୍ଟ୍ ୨ ମଧ୍ଯ ପୂର୍ବଭଳି ଦମଦାର ଓ ସୁପରହିଟ୍ ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ୨ ଭାଗରେ ରିଲିଜ ହେବ ।  କହିରଖୁଛୁ କେଜିଏଫ୍ ପାର୍ଟ ୨ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ମଧ୍ଯ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଫର କରାଯାଏ, ମନା କଲେ ବୟକଟ୍ କରି ଦିଆଯାଏ ନଚେତ୍ କାମ ମିଳେନି: ଅକ୍ଷରା ସିଂ

ଅକ୍ଟୋବର ୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲରେ ରହିବେ ରିୟା, ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ହାଇକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି

କରୀନା କାପୁରଙ୍କୁ ହେଲା ୪୦ ବର୍ଷ

‘ତୁମେ ମୋର ସୁପର ଡ୍ରଗ୍’ : ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କୁ କହିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶାଲତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ସୁଟିଂ ସମୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ

‘ତୁମ ପାଖରେ ମାଲ୍‌ ଅଛି କି ? Hash ନାଁ ଓ୍ବିଡ୍…? ପ୍ଳିଜ୍‌…’