ପଦ୍ମ ଧରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଖାରବେଳ, କହିଲେ ଯଦି ବିଜେପି ଚାହିଁବ ତେବେ ସାମିଲ ହେବି

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦/୩: ପଦ୍ମ ଧରି ପାରନ୍ତି ଉତ୍କଳ ଭାରତର ସଭାପତି ଖାରବେଳ ସ୍ୱାଇଁ । ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ଉତ୍କଳ ଭାରତର ସଭାପତି ଖାରବେଳ ସ୍ୱାଇଁ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ବିଜେପିରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇ ଲଢିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଖାରବେଳ ।  ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ବିଜେପି ଚାହିଁବ ତେବେ ସେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବେ । ସେ ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୪-୫ ଦିନ ତଳେ ଏନେଇ ଅରୁଣ ସିଂହଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୭ଥର ନିର୍ବାଚନ ଲଢିଛନ୍ତି । ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ପଦ୍ମରେ ୬ଥର ଲଢିଛନ୍ତି । ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ସାମୁଖ୍ୟର ବ୍ରଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ସହ ସେ ଆଲୋଚନା କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ବ୍ରଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ କରିବା ବାହାନାରେ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳକ,ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଦୁହେଁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ

ପୋଲିସ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପକାଇବା ପରେ ଲାଠିରେ ମାଡ ମାରିଥିଲା: ରାହୁଲ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗିରଫ, ପୋଲିସ-କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ବେଳେ ତଳେ ପଡିଗଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ହାଥରସ୍ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗିରଫ

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କରୋନା କଟକଣା ଲାଗୁ, ଚାରିଦ୍ୱାରରେ ଥର୍ମାଲ ସ୍କ୍ରିନିଂ

ଅର୍ମେନିଆ- ଆଜେରବାଇଜାନ ଯୁଦ୍ଧରେ ପାକିସ୍ତାନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ, ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ଥଳକୁ ପଠାଇଲା ସୈନିକ