PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବୁଲିବାଇ ଆପ୍ ମାମଲା, ଭୁବନେଶ୍ଵରରୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଦାନ୍ତେୱାଡାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର, ହାର୍ଡକୋର୍ ମାଓନେତା ମୁଇଆ ମାଡକାମ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : କଟନି ଛଟନୀକୁ ବିରୋଧ କରି ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ବିଷାକ୍ତ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ସାହି ଭିତରେ ପଶି ଆକ୍ରମଣ କଲା ଜଙ୍ଗଲୀ ବାରହା, ୬ ଆହତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ଆଇସିୟୁରେ ରୋଗୀ ନାହାଁନ୍ତି, ଅକ୍ସିଜେନ୍‌ର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣାଧୀନ : ଜନସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • କଟକ : ଲିଙ୍ଗ ନିରୂପଣ ମାମଲାରେ ଦୁଇ ଦଲାଲ୍‌ ଗିରଫ, ଦେଢ଼ ହଜାର କମିସନ୍‌ ରଖି ମହିଳାଙ୍କୁ ପଠାଉଥିଲେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ଵାର : ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା ଲୁଟିନେଲେ ୩ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦,୩୬୮ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବଦଳିଲା ପାଗ, ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ପୁଣି ବର୍ଷିବ
  • ||

୨୬ ଥର ଛୁରି ଭୁସିଲେ, ହାତୁଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଫଟାଇ ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଖି

ମୁମ୍ବାଇ,୨୮।୧୧:ମୁମ୍ବାଇରକୁର୍ଲାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ପରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ୨୬ ଥର ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକିରେ ତାଙ୍କ ମନ ବୁଝି ନଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତୁଡିରେ ପିଟି ଫଟାଇ ଇେଥିଲେ। ଫଳରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆଖି ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଛି।

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିଜବାନ ଶେଖ ଓ ତା’ର ସାଙ୍ଗ ଫୈଜଲ ଶେଖ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ପୀଡିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠି ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ। ଖାଲି କୋଠା ଭିତରେ ପଶିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଲଗାତାର ୨୬ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବେକ ଓ ପେଟକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ କହିଥିଲା ଯେ, ଯୁବତୀ ସହିତ ତା’ର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ତେବେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଚାପ ପକାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲା। ସେ ତା’ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା। ତେଣୁ ସେ ନିଜର ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲା।

ଡିସିପି ପ୍ରଣୟ ଅଶୋକ କହିଛନ୍ତି, ପୋଲିସକୁ କ୍ଷତ-ବିକ୍ଷତ ସ୍ଥିତିରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ଆମ ପାଇଁ ବଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଥିଲା। ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଜଣାପଡିଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ୨୭ ନଭେମ୍ବରରେ  କୁର୍ଲାରେ ଥିବା ବିବି ନଗର ପୋଲିସ ଏଚ୍‌ଡିଆଇଏଲ କଲୋନୀରୁ ଏକ ଖାଲି ବିଲ୍ଡିଂର ଛାତ ଉପରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା।