PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ- କାଳବୈଶାଖୀର ତାଣ୍ଡଵ। ସେରଗଡ ବ୍ରାହ୍ମଣଛାଇ ଗାଁରେ ଗଛ ପଡି ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତ୍ରୀ ଭି. ସୁଜ୍ଞାନୀ କୁମାରୀ ଦେଓଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଉପରେ ଟିଏମସିର ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିବାଦରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପବାସ
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ: ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ମମତା ବାନାର୍ଜି
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର କୋଟି ଦେବ ଆର୍‌ବିଆଇ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଡେଲିମାର୍କେଟରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ପରିବା ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପ୍ରଶାସନ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ପରିବା ଫିଙ୍ଗିଲେ ବେପାରୀ, ପୁଲିସ ଏବଂ ମ୍ୟୁନିସିପାଳିଟି ପକ୍ଷରୁ ବୁଝାମଣା ଜାରି
  • ||
  • ଗୁଡ଼ଭେଲା: ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟକୁ ପଟିଲା ଟ୍ରକ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବଦରୁ ଫେରୁଥିଲେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅ, ସୀମାନ୍ତ ମୋଟୁରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପକୂଳରେ ତାତି ଉଭାନ୍‌, ଆସନ୍ତା ୪ ଦିନ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାଳବୈଶାଖୀ
  • ||
  • ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଫେରିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୮୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଖିବୁଜିଲେ ୧୬ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶା: ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ୧୪ ଦିନିଆ ‘ଲକଡାଉନ୍‌,’୧୯ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳବତ୍ତର ରହିବ
  • ||

ସିସିଟିଭିରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଲୁଟେରା, ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୨ ମୁଦି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦରୀ । ଡ୍ରେସ୍‌ ପତ୍ର ଓ ହାବଭାବରୁ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତା ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଭିତରେ ଥିବା ଆଉ ଗୋଟିଏ ସାଂଘାତିକ ଗୁଣକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଜୁବ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରୀ ଜଣକ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସୁନାମୁଦି ଲୁଟି ନେବାର ଦୃଶ୍ୟ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ଉତ୍ତୋଳିତ ହୋଇଛି । ଘଟଣାଟି ଏମିତି । ରାଜମହଲ ଛକରେ ରହିଛି ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନ । ଗତକାଲି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଜିନ୍ସ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଫୁଲ୍‌ ସାର୍ଟ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ ପିନ୍ଧି ଉକ୍ତ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନକୁ ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ କାନଫୁଲ ଦେଖାଇବାକୁ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଦୋକାନୀ କାନ ଫୁଲ ପାଇଁ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ସୋକେସ୍‌
ବାକ୍ସରୁ ଏକ କାନଫୁଲ ନେଇ ଦୋକାନରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । କିଛିବାଟ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରେ ବିକ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାହା
ଇମିଟେସନ୍‌ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ପୁଣି ଉକ୍ତ ଜୁଏଲାରୀକୁ ଆସି ଦୋକାନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ସୁନା କାନଫୁଲ ନୁହେଁ, ଘରୁ ସୁନା ମୁଦି ପାଇଁ ବରାଦ
ଆସିଲା । ତେଣୁ ଦୋକାନୀ ତାଙ୍କୁ ସୁନାମୁଦି ଦେଖାଇଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଗୋଟାଏ ପରେ ଗୋଟାଏ ସୁନା ମୁଦି ନିଜ ଅଙ୍ଗୁଳିରେ ଗଳାଇ ପରଖୁଥିଲେ । ଦୋକାନୀଙ୍କ ଟିକେ ଅନ୍ୟମନସ୍କତାର ସୁଯୋଗରେ ଦୁଇଟି ମୁଦିକୁ ମୁଣ୍ଡରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ ଭିତରେ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାକି ଦୋକାନୀ ଜାଣିପାରି ନଥିଲେ । ପସନ୍ଦ ହେଉନାହିଁ କହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ଦୋକାନର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସବୁ ଗଣତିବେଳେ ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦି ନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା । ତେଣୁ ଦୋକାନୀ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସୁନା ମୁଦି ଦୁଇଟି ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ରେ ଲୁଚାଇ ନେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଚୋରି ଯାଇଥିବା ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦିର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଦୋକାନୀ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏନେଇ ସେ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରି ନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।