PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏ ବର୍ଷ ଥରାଇବ ଶୀତ ଲହରୀ, ଜବର ଜାଡ଼ରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲମ୍ବିବ ଶୀତ ଅବଧି
  • ||
  • ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ବେଦାନ୍ତର ଏଲଏନଟି କଲୋନୀକୁ ପଶିଲା କରୋନା, ୩ ଶ୍ରମିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜି ସମ୍ବଲପୁର ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ, ମମିତା ମେହେର୍ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||

ଏଟିମ୍‌ ମେସିନର ଡିସପ୍ଲେ ଓ ବୋର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ, ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି

ଭଦ୍ରକ ୦୪/୦୮ : ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ଥାନା ପଳସା ବଜାର ଠାରେ ଏଟିଏମ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ସହ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏଟିମ୍‌ ମେସିନର ଡିସପ୍ଲେ ଓ ବୋର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତ ଦୃବୁର୍ତ୍ତ । କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି ।  ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏଟିମ୍‌ରୁ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପଳସା ବଜାରରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କଏଟିମ୍‌ରେ ଥିବା ମେସିନକୁ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୃବୁର୍ତ୍ତ । ଏଟିମ୍‌ ମେସିନକୁ ଭାଙ୍ଗି ଚୋରି ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଦୃବୁର୍ତ୍ତମାନେ ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି ।  ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଵହୁବାର ଏହି ଏଟିମ୍‌କୁ ଲୁଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇଛି । ଏଟିମ୍‌ ଭଙ୍ଗାଯାଇଥିବା ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏଟିମ୍‌ ରୁମ୍‌କୁ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି ।