PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଦେଖନ୍ତୁ: ପ୍ରଚଣ୍ଡ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଥରିଗଲା ଲେବାନନ୍‌ର ରାଜଧାନୀ- ପ୍ରାଥମିକ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅନେକ ମୃତାହତ

ବୈରୁଟ୍‌-  ଲେବାନନ୍‌ର ରାଜଧାନୀ ବୈରୁଟ୍‌ରେ  ଅତି ଭୟଙ୍କର ବସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି  । ଏହାର ଭିଜୁଆଲ୍‌ର ଏହା କେତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ।  ବେରୁଟ୍‌ର ସମସ୍ତ ଅଂଶଙ୍କୁ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ  ଥରାଇ ଦେଇଛି ।  ଲେବାନନ୍‌ର  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଅତି ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ।

ବୈରୁଟ୍‌ର ବନ୍ଦରରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିଥିଲା । ଏଥିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈରୁଟ୍‌ ଥରି ଉଠିଥିଲା । ବୈରୁଟ୍‌ର ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ବିସ୍ଫୋରଣର କରାଣ ଜଣା ପଡିନାହିଁ । କେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିଛି ସେ ବିଷୟରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ବନ୍ଦରରରୁ ବିସ୍ପୋରଣ ଯୋଗୁଁ ଆକାଶର ବହୁ ଉଚ୍ଚା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ନୂଆ ଏବଂ ଧୂଆଁ ଉଠୁଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳଥିଲା। ଶୂନ୍ୟେ ବହୁ ଉଚ୍ଚା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଉଠିଥିଲା । ଏହି ବିସ୍ପୋରଣ ଯୋଗଁ ବନ୍ଦରର ଅନେକ ଅଶଂ ସହ ବିଭିନ୍ନ ଘର ଦ୍ୱାର ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର