PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ପ୍ରସ୍ତୁତର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, ବିକ୍ରି ଉପରେ ଲାଗିଲା ରୋକ

source:zeenews.india.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୩: ଗତ ୨ ଦିନ ତଳେ ମୁମ୍ବାଇର କୁର୍ଲା ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ତିଆରିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇଛି ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଲୱେ । ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାରେ ରେଲୱେର ଅବହେଳା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଲେୱ(ମୁମ୍ବାଇ ଡିଭିଜନ୍) ସବୁ କ୍ଯାଟେରିଂ ୟୁନିଟକୁ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି, ଅରେଞ୍ଜ ଜୁସ୍ ବିକ୍ରି ଉପରେ ତତ୍କାଳୀନ ପ୍ରଭାବରୁ ରୋକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଛି । ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଲୱେ ତରଫରୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କୁର୍ଲା ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ନିଆଯାଇଛି । ତେବେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣାଟି କିଛି ଏହିପରି…

ସପ୍ତାହେ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର କୁର୍ଲା ଷ୍ଟେସନରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଭିଢିଓରେ ଦେଖିଯାଉଛି ଯ୍ ଜଣେ ଷ୍ଟଲ କର୍ମଚାରୀ ବାଲଟିରେ ଅସନା ହାତରେ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲା । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଓଭର ହେଡ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ଥିବା ପାଣିକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା । ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ଏହି ଡ୍ରମକୁ ସେହି କର୍ମଚାରୀ ପରେ ଷ୍ଟଲରେ ରଖି ବିକ୍ରି କରୁଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ
ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଲୱର ଅବହେଳା ପଦାରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ରେଲୱେ ତରଫରୁ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଗଲା ।

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ରେଲୱେ ଅଧିକାରୀମାନେ କୁର୍ଲା ଷ୍ଟେସନର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନମ୍ବର ୭ ଓ ୮ରେ ଥିବା ସମଗ୍ର ଖାଦ୍ଯ ଓ ପାନୀୟ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସିଲ୍ କରିଦେଇଛି । ଷ୍ଟଲର ଲାଇସେନ୍ସ ରଖିଥିବା ବ୍ଯକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ଯ ଯାଞ୍ଚ କମିଟି ସାମ୍ନାରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ସମନ ଜାରି କରାଯାଇଛି । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ମେସିନରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଜୁସ୍ ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଯାଇନି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର