PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍, ୬ ମୃତ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୨୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ନେଇ ପରିହାସ କଲେ ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡେକର, କହିଲେ…

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୯।୪: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବିବାଦ ଜାରି ରହିଛି। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ପିଏମ୍ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’କୁ ଦେଖି ନିଜର ରିପୋର୍ଟ ଦେବାର ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସର ଟିକେଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡେକର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ ନେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ। ଉର୍ମିଲା କହିଛନ୍ତି  ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଦି ନିଜର କୌଣସି ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। ୫୬ ଇଞ୍ଚର ଛାତି କହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କିଛି ବି କରି ନପାରି ପୁରାପୁରି ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେଣୁ  ତାଙ୍କ ଉପରେ କେବଳ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେବା ଦରକାର।

ଏହା ଠାରୁ ଆଉ କ’ଣ ବା ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ମୋଦି ଗତ ୫ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ବି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଏହାପରେ ଉର୍ମିଲା କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ ମରାଠୀ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ କରୁଛି ଓ ସବୁବେଳେ କରିବି। ମୋର ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ରାଜ ଠାକରେଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି।’