ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଲୁଟ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚୋରି କଲେ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି କଳସ

ସହାରନପୁର,୧୭।୩: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସହାରନପୁରରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଲୁଟ ହୋଇଛି। ତେବେ ଲୁଟେରାମାନେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ୍ କରିବା ସହ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କର ଅସ୍ଥି କଳସକୁ ମଧ୍ୟ ଚୋରି କରି ନିଜ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଜିଆରପି ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଚେନ୍ନାଇର ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥି କଳସକୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଲୁଟେରାମାନେ ଏହାକୁ ଚୋରି କରିଦେଇଛନ୍ତି।  ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଚୋରଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷାରେ ଅସ୍ଥିକଳସ ଥିବା କଥା କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଚୋରମାନେ ବୁଝିପାରିନଥିଲେ।

source: https://aajtak.intoday.in

ଜିଆରପି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଚେନ୍ନାଇର ଏହି ପୀଡିତ ଯାତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜର ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥ କଳସକୁ ଗଙ୍ଗାରେ ବିସର୍ଜନ କରିବାକୁ ହରିଦ୍ବାର ଯାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଚୋରମାନେ କିଛି ଦାମୀ ଜିନିଷ ଥିବା ଭାବି କଳସକୁ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରେନରେ ଥିବା ଆଇଆଇଟି ରୁଡକିର ଜଣେ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ  ପରିବାର ମହିଳାଙ୍କୁ  ନିକଟରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳସୁତ୍ର ସହ ଅନ୍ୟ ଗହଣା ଚୋରାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର-ଶନିବାର ରାତିରେ ସଶସ୍ତ୍ର ଡକାୟକମାନେ ସହାରନପୁର ବାଟ ଦେଇ ଯିବା ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ୩ଟି ବଗିରେ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଭୋକଶୋଷର ମୂଲ୍ୟ ରଖିଲେ ପିଲା – ପାଠପଢ଼ି ସ୍ୱପ୍ନକୁ କଲେ ସାକାର

ଭାରତରେ ଜୁରାସିକ୍‌ କାଳର ପତ୍ର ଅବଶେଷ

କରୋନା ଟିକା ପାଇଁ ବଳିପଡିବେ ୫ ଲକ୍ଷ ସାର୍କ- ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗାଣାରେ ବୋରୱେଲ୍‌ ଖୋଳାଇବେ – ଆନ୍ଧ୍ର ସରକାର

ଅନଲକ୍‌-୫ରେ ଖୋଲିପାରେ ସିନେମା ହଲ୍‌ ସହ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ

ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ବାଲେଶ୍ଵର ଓ ତିର୍ତ୍ତୋଲ୍ ଭୋଟ୍