PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ରାଜଧାନୀରୁ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କାବୁ, ଘରେ ପଶି ମନିପର୍ସ ଚୋରି କରିବା ବେଳେ କାବୁ କଲେ ଘର ମାଲିକ

ଭୁବନେଶ୍ଵର, ୧୮/୦୧ : ରାଜଧାନୀରୁ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କାବୁ। ଭୁବନେଶ୍ଵର ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଚମ୍ପା ପୋଖରୀ ସବରସାହି ଜେନା କଲୋନୀ ନିକଟରୁ ମହିଳା ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ କାବୁ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଚମ୍ପା ପୋଖରୀ ସବରସାହି ଜେନା କଲୋନୀ ନିକଟରେ ଜଣେ ମହିଳା ୨ ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କ ସହ ଜଣଙ୍କ ଘରେ ପଶି ମନିପର୍ସ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଘର ମାଲିକ ଧରି ପକାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେମାନଙ୍କ ଗାମୁଛା ଭିତରେ ଏକ ମନି ପର୍ସ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିବା ଦେଖି ସେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଡାକି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି। ମହିଳାଙ୍କ ସହ ୨ ଜଣ ଶିଶୁ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ଵରର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଲିବୁଲି ଲୋକମାନଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଚୋରି କରୁଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର