ବିଧାନସଭାରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଲେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ, ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ କହିଲେ- ଆପଣ ଯଦି ଆମ ସହିତ ରହିଥାନ୍ତେ ତେବେ…

ମୁମ୍ବାଇ,୧।୧୨; ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ରବିବାର  ବିଧାନସଭାରେ ବିଜେପି ନେତା ଓ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଉଦ୍ଧବ କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଫଡନାଭିସଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିଛି, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ରହିବି।  ସେ କହିଛନ୍ତି, ଗତ ୫ ବର୍ଷ ଭିତରେ ମୁଁ ସରକାରଙ୍କ ସହିତ ବିଶ୍ବାସଘାତ କରିନାହିଁ। ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଗୃହରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହିତ ରହିଥାନ୍ତେ ତେବେ, ତେବେ ବିଜେପି-ଶିବସେନା ଭିତରେ ବିବାଦ  ହୋଇନଥାନ୍ତା। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନୁହେଁ ଜଣେ ଦାୟିତ୍ବବାନ ନେତା କହିଛି।

ଏହି ସମୟରେ ଉଦ୍ଧବ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତ ଯେ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ‘ହିନ୍ଦୁତ୍ବ’ ବିଚାରଧାରା ସହିତ ରହିଛି ଓ ଏହାକୁ କେବେ ଛାଡିପାରିବି ନାହିଁ। ଗତ ୫ ବର୍ଷରେ ମୁଁ କେବେ ବି ସରକାରଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇନି। ଗୃହରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯେ, ଯେଉଁମାନେ ମୋର ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏବେ ମୋ ସହିତ ରହିଛନ୍ତି ଓ ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ସେମାନେ ମୋ ବିପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏଠାରେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦରୁ ରହିଛି। ମୁଁ କେବେ କାହାକୁ କହିନଥିଲି ଏଠାକୁ ଆସିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆସିଗଲି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ବିଜେପି ନେତା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ୍ ରବିବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଭାବରେ ଚୟନ ହୋଇଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ୍‌ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦେଲେ ଅନୁମତି

ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜନୀତିରେ , ପୁଅ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପଢୁଛନ୍ତି MBBS: ୮ଜଣ ପୁଲିସଙ୍କୁ ମାରି ବାପା ଫେରାର୍

ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଭଲପାଇବା: କିଏ ବୁହାଇଲା ନିଜର ରକ୍ତ ତ, ଆଉ କିଏ ମରିବାକୁ ବି ପ୍ରସ୍ତୁତ…

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR