PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ମହାଶିବରାତ୍ରି ପାଇଁ ‘ଶିବ ଶଙ୍କର’ ଗୀତ ରିଲିଜ କଲେ ସୋନୁ ନିଗମ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭକ୍ତି ଭରା ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୩: ବଲିଉଡର ଫେମସ ସିଙ୍ଗର ସୋନୁ ନିଗମ, ମହାଶିବରାତ୍ରି ଉତ୍ସବରେ ଏକ ନୂଆ ଭକ୍ତି ସଙ୍ଗୀତ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।  ‘ଶିବ ଶଙ୍କର’ ଗୀତକୁ ଆରମ୍ବ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମହମୃତ୍ଯୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ରରୁ ଜପରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ସୋନୁ ନିଗମ ।

ସୋନୁ ନିଗମ  ‘ଶିବ ଶଙ୍କର’ ଗୀତର ଏକ ଛୋଟ କ୍ଲିକ୍ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ଯ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗୀତକୁ ସୁଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ନେପାଳର ଅନେକ ସ୍ଥାନ ଚୁଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରି ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ।

ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ଯାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମହାଶିବରାତ୍ରିରର ପୂଣ୍ଯ ଅବସରରେ ଶିବ ଶଙ୍କର ଗୀତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ଏହା ଗୀତ ଧର୍ମର ଏକ ଅବଧାରଣା ଏବଂ ଆମେ ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଜୀବିତ ଅଛେ ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଉପାୟରେ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ବସନ୍ତ ଚୌଧୁରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସିନ୍ ନେପାଳର ପୋଖରାର,ଯାହାକି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଚପୁଚରେ ଶିଖରରେ ସ୍ଥିତ । ଗୀତକୁ ସେଠାରେ ସୁଟ୍ କରାଯାଇଛି ।