PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ପରଲୋକ

ମୁମ୍ବାଇ,୯ ।୨(ଏଜେନ୍ସି): ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ଆଜି ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ତାଙ୍କୁ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ବର୍ସୋଭାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରୁ ପୁଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ନିମନ୍ତେ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି । ଅଶୀ ଓ ନବେ ଦଶକରେ ଭିଲେନ (ଖଳନାୟକ) ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଚଳିତବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ୧୮ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ‘ରଙ୍ଗୀଲା ରାଜା’ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର, ସ୍ୱର୍ଗ, କୁଲି ନମ୍ବର-୧, ବିଜେତା, ଶେହନ୍‌ସାହା, ଥାନେଦାର, ବିଶ୍ୱାତ୍ମା, ଖୁଦ୍ଦାର, ମଜବୁର, ଅନ୍ଦାଜ, ଆଗ କା ଗୋଲା ଆଦି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ୧୮ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନଥିବାରୁ ଆର୍ଥିକ ଅନଟନ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର