ମହିଳାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ନମିଳିବାରୁ କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ତାଲା ପକାଇଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୧/୩: ଟିକେଟ ନମିଳିବାରୁ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି । କଂଗ୍ରେସ ଭବନର ମୁଖ୍ଯ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇଛି ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ । କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ଆଗରେ ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନାଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ନାରୀନେତ୍ରୀମାନେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଅଧିକ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାପାଇଁ ପିସିସିକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ମାତ୍ର ୧୦ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ରୂପେ ଟିକେଟ ଦିଆଯାଇଛି । ଏପରିକି ଦଳର ସଭାନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ଯ ମିଳିନି ଟିକେଟ । ସଭାନେତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନା ଭଦ୍ରକରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ତେବେ ଟିକେଟ ନମିଳିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଖପ୍ପା ହୋଇ ଆଜି ଭବନରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପିସିସି ସଭାପତି ଆସିଲେ ଧାରଣାରୁ ଉଠିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ୩୩ ପ୍ରତିଶତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବାନେଇ କହିଥିଲେ ମାତ୍ର ସେହି ଅନୁସାରେ ଟିକେଟ ନମିଳିବାରୁ ନିରାଶ ହୋଇ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ । ଏନେଇ ଖୁବଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆନଗଲେ ପରିସ୍ଥିତି ଖରାପ ହେବ ବୋଲି ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି  ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାକୁ ପୁରିଲା ୧୨ ବର୍ଷ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଲସ୍କର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା

ଠିକ୍ ସମୟରେ ଗାଁ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିବ କରୋନା ଭ୍ୟାକସିନ, ରାଜ୍ୟକୁ କେନ୍ଦ୍ର ପଠାଇଲା ଏମିତି ଯୋଜନା…

ନିବାର ବାତ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଚେନ୍ନାଇ-ସନ୍ତରାଗାଛି ସ୍ପେଶାଲ୍ ଟ୍ରେନ୍‌‌ ବାତିଲ

ପଞ୍ଚୁକ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଘଟିଲା ବିଭ୍ରାଟ: ଶ୍ରୀଅଙ୍ଗ ଛୁଇଁବାରୁ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ହେଲା ମହାସ୍ନାନ

ଲୁଣ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଆଜି ୮ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଓଡ଼ିଶାକୁ ଥରାଇଲା କୋହଲା ପାଗ