ଏମିତି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ମଲାଇକା, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ମଡେଲିଂ ସମ୍ପର୍କିତ ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ମଲାଇକାଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ସେ ନିଜେ ସେୟାର କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏନେଇ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଘେରକୁ ଚାଲିଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ସେ  ଜିମ୍ ଲୁକରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ସ୍କିନ କଲର ବଡିସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ମଲାଇକା ଏକ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ, ମଲାଇକା ତାଙ୍କ କାରରୁ ବାହାରି ଜିମ୍ ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଫଟୋ ମାଗିଲେ ସେ ପଛକୁ ଫେରି ପୋଜ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଲେ । କହିରଖୁଛୁ ମଲାଇକାଙ୍କ ପରି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ସ୍କିନଟାଇଟ୍ ଆଉଟଫିଟରେ  ପୂର୍ବରୁ ନଜର ଆସିସାରିଛନ୍ତି ।

ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଉପରେ ୟୁଜର୍ସ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଆଜିପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ପୋଷାକ । ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ଲଜ୍ଜାଜନକ, ଅନ୍ତତଃ ବୟସକୁ ବିଚାର କରନ୍ତୁ । ତେବେ କିଛି ଲୋକ ମଲାଇକାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି  । ତେବେ ୪୬ ବର୍ଷୀୟା ମଲାଇକା ନିଜ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ବହୁତ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଜିମ୍ ସହିତ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ନିଜ ଏକ୍ସରସାଇଜକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ରେଗୁଲର । ମଲାଇକା ଯୋଗ ଷ୍ଟୁଡିଓ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି ।

ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ କଥା କହିବା ତ ମଲାଇକା ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କଠୁ ଡିଭୋର୍ସ ନେଇସାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି-ଅରହାନ୍ ଖାନ୍ । ଏବେ ସେ ଅର୍ଜୁନ୍ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଅର୍ଜୁନ୍ ଓ ମଲାଇକା ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଫିସିଆଲ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଅଟକଳ ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାର କୌଣସି ଔପଚାରିକ ଘୋଷଣା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇନି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍

ଭାରତୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ‘ବେଲ୍‌ ନା ଜେଲ’, ଆଜି ହେବ ଶୁଣାଣି

ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ , ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ – ମୁଁ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଛି

ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାୟରର ମହା ଖୁଲାସା ! ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ାଇବା ଓ ସ୍ଲିମ୍‌ ହେବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନେଉଛନ୍ତି ଏହି ନିଶା

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା : କମେଡିଆନ ଭାରତୀ ସିଂହ ଓ ପତି ହର୍ଷଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତ , କାଲି ହେବ ଜାମିନ୍‌ ଶୁଣାଣି